• nakaratın çekiciliği, parçada geçen can alıcı bi başka saptamaya yazık etmektedir:

meğer -ne de- çabuk unuturmuşsun
    senin huyunu sevsinler
  • dalga geçmiyorum acaip eğlenceli, gökhan özen şarkısı, hazır dank etmişken sözlerini de yazayım, zaten toplasan 1 cümle, ahahaha.

seninle aşk dilinden konuşmayı bilemedik
    şu üç günlük dünyada bir gün yüzü göremedik
    bu ayrılık sebebini boşver benden bilsinler
    demek çabuk unutursun senin huyunu sevsinler
    aramazsan arama aramazsan arama

aramazsan arama yar aramazsan arama!
    zaten merhem olamazsın sen benim gönül yarama!
  • gökhan özen'in kot altında çıplak ayaklı pozları ile şahsımın en büyük fetiş unsurunu tavana vurdurduğu klibi.
  • beyoğlunun arka sokaklarındaki travestilerin favori şarkısı*. eğer bu güzide şarkıyı bir de onların ağzından duymak istiyorsanız, fish & chipsi ararken kaybolmakla başarabilirsiniz.
  • ayni seyi aramasi icin ust uste 4 kez hayvan arayi kullanan ve hepsinde de eksi engine sichti hatasiyla karsilasan yazarin istemsiz sekilde soylemeye basladigi sozler.
  • yani öle bi sekle gelmisimki bu lafı arattırabiliorum ..aramassa aramasın yaa alla alla ...
  • gudik bir veledin söylediği, kendimce peltek olarak söyleyerek hazdan hazza koştuğum bi türkücük.
    (bkz: aramaya inanmak) ya da inanmamak
  • umit besenin ikimizde sevdik adli albumunden bir parca. simdilerde popcunun biri ciyak ciyak bagirarark soyluyor. sarkinin tumunun sozleri ayni degil sanirim.
  • “demek çabuk unutursun
    senin huyunu siksinler” şeklinde eşlik etmek daha zevkli oluyor
  • sevgiliyle araba yıkama fantezisi barındıran bir klibi vardı. ezberlemek için kastığımı hatırlıyorum bu şarkıyı.
hesabın var mı? giriş yap