• the boysun seviyesini tek basina en tepede tutan isim. karl urban oynuyormus yeah dusuncesiyle izlemeye basladiktan sonra antony starr fan olarak kalbimi cevirdi. oyunculugu tum odulleri hak ediyor. seneye odulu mutlaka alacaktir. bos duvara bakarken, gozuyle kesmeye hazirlanirken, kesmemek icin kendisini tutarken ki yuzunun ifadeleri muthis. ilk defa da bir unlunun instagram hesabinda bir seyler paylasmasini heyecanla bekliyorum. moralimin bozuk oldugu bir anda onun pozitif halleri ya da yorumlari modumu degistiriyor. kendisi ile tanissam ve "amazon seni alttan alttan yurtseven kardesler uyesine cevirdi" desem eminim kahkahalara bogulurduk.
  • başıma bir iş gelmeyecekse the boys'daki homelander performansı hayatımda izlediğim en iyi performanslardan biridir.*
  • the homelander olarak joffrey baratheon'la birlikte dizi tarihinin en iyi orospu çocuğu rolünü oynayan aktör. saygılar.
  • dudakları olmayan adam.
  • (bkz: the boys) dizisinde gerçek anlamda a sınıfı bir oyunculuk sergilemiş aktördür. izlerken harbiden psikopat bir manyağı izlediğimi bana inandırdı, özellikle o ölü bakan gözleri bir insanı değil de gerçekçi insan maskesi geçirilmiş bir kuklayı izlediğim hissini yarattı.adam oyunculuğuyla, allah kahretsin böyle kahramanın ağzına sıçayım dediğim karakterle bile yeri geldiğinde empati kurabilmemi sağlamış. ayrıca abimiz dizinin çekimlerine başlamadan önce çizgi romanını da okuyarak karaktere bürünmek için gerçekten efor sarf etmiş (marvel aktörlerinin bile bazen yapmadığı bir şey) ve bence bu eforunun karşılığını almış.
  • bu adamı banshee ile keşfetmiştim, aşırı severek takip ediyorum, enfes bir oyunculuğu var. süper kahramanlı bir diziyi sevdirebileceğini hiç düşünmezdim ama:
    i'm the homelander and i can do whatever the fuck i want!
  • emmy ve golden globe ödüllerini hak eden hayvan oğlu hayvan. tv yapımları yerine iyi sinema filmlerinde yer almayı hak ediyor.
  • banshee'deki hood karakteri bence zor bir karakterdi, çünkü adam hem geçmişten gelen iç hesaplaşmalarla boğuşuyor hem de mevcut yaşantısında da başı beladan kurtulmuyordu. mesela stephen amell'in oliver queen'i de yıllar içinde böyle bir karakter haline getirildi, ama bence amell altından pek kalkamadı (dc dizi-film ortamına veba gibi çökmüş kötü yazarlığın da payı var tabii). fakat antony starr, bence hood'un dizi içerisindeki değişimini çok başarılı bir şekilde verebildi. belki de karakter gelişirken, kendi oyunculuğunun da gelişmesine bağlayabiliriz bunu.

homelander rolünde bence döktürmüş, duygu geçişleri, sahte yüzünden gerçek yüzüne dönüşümü filan gayet yerinde. bu tarz bir karakterin ayarını tutturmayı hep zor bulmuşumdur. mesela, direk tiyatrodan gelme birisi olsaydı belki bunları çok abartılı yapacak, ekranda sırıtacaktı. ayarı tutturamamanın en bariz örneklerinden biri çok sevdiğim marion coutilard'ın the dark knight rises'daki meşhur sahnesi olabilir.

neticede the boys bence kendisi için iyi bir sıçrama tahtası olmuş. artık buradan beyaz perdeye de yürür, daha büyük dizilere de.
  • babalar günü tweetini kaçırmışım tam bir orospu çocuğu ya :d
  • the boys dizisinde döktürmüş eleman. izlerken ekran karşısında beni bile geriyor, sanki bana bile zarar verebilecekmiş gibi hissettirebiliyor.

inanılmaz bir oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap