• özelden yazdım, cevap vermedi.

konuşsun, ama troll ilgisini kenara bıraksın. hasta bir galatasaraylı olarak soruyorum:

sen lefter'in binde kaçı ürettin? ne verdin bu ülkeye?

ırkçı ve cahil yazardır(eli kalem tuttuğu için, fiilen yazan kişi. yoksa fanzinde yazamaz o ayrı).
  • birine rum diyerek hakaret ettiğini sanan zavallı. yazdığı her entryden pislik akıyor. acınası.
  • bugünlerde bir taraftar topluluğunu hedef alarak anası sikişmişler, orospu çocukları gibi laflar yazan terbiye yoksunu.
    seçtiği nick aslında psikanalitik açıdan ele alınsa uzun bir makalenin konusu olur. lakin, her şeyi geride bırakıp düzgün bir hayat yaşayabilmesi lazım.
    'holiganizm, serserilik... hepimiz bu yollardan geçtik. ama artık büyümelisin. yoksa sonuçlarına katlanırsın' diye uyarılması gerek. gerek de anlamayacak işte...

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

edit: bu yazımdan sonra bana ulaşıp ergen isyanı göstermiş, istedikleri kendisine verildikten sonra ortadan kaybolmuştur.
  • hapse girene kadar son derece dürüst olan insan, süper 1 espri bence..
  • --- spoiler ---
    andy dufresne: adım andy dufresne..
    red: karısını öldüren bankacı mı? neden yaptın?
    andy dufresne: madem sordun, ben yapmadım.
    red: hemen adapte olmuşsun. burada herkes masumdur. hey heywood neden burdasın?
    heywood: ben masumum. avukat kazıkladı...

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

işin ilginç yanı ne biliyor musun? ben hapishaneye girmeden önce temiz biriydim. kötü olmam için, buraya gelmem gerekti.

--- spoiler ---
  • kasımpaşa'dan 4 yemenin acısını çıkartamamış olacak ki bütün sinirini caner erkin başlığı altında çıkartıyor.

hayır 4. yıldız parolasıyla çıktığınız şu sezonda kasımpaşa bir jest yapmış 4 yıldızı takıvermiş ne var bu kadar sinirlenecek?
  • anası, babası azıcık terbiye verseydi keşke dediğim yazardır.
    ya da bunu hiç yapmasalarmış en temizi olurmuş...

(bkz: #28169283)

bu entry'nin ardından özelden şöyle bir diyalog başlatmıştır.

andy dufresne- (#28169608)

zoruna mı gitti koç ?

smete -> andy dufresne: sorma be liseli... koç tepmişe döndüm.

andy dufresne- bir pankart var bilir misin?
    sen k.o.ç san niz çobanız

smete -> andy dufresne: bizde de var bir tane.

`senin güttüğün koyun kadar benim siktiğim çoban var`

andy dufresne- götün yiyosa gel de sik

smete -> andy dufresne: hee tamam
  • kitapta çok kısa boyludur. filmde sulak yerde yetişmiş tim robbins oynamaktadır.
  • yalaması çok kuvvetliymiş bu arkadaşın. gerçekten efsane yalıyor. bütün dünyayı gezdim, böyle dil görmedim arkadaş.

33 kişi iyi ki yanmış der, daha sonra göte gireceğini anlayınca edit çakar. bunun adı dünyanın heryerinde (bkz: tükürdüğünü yalamak)
hesabın var mı? giriş yap