• hayalimdeki insan tipi. nerdeyse masum sayılabilecek bir yüzde, hafif deli bakışlar ve aslında yakışıklı olmamasına rağmen yüksek bir aura. hayalimdeki insan evet. keşke evlensek.
  • sakızı çiğnemez, adeta yalar, hatta öper.
  • sherlock dizisindeki jim moriarty performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında bafta'ya uzanmış olan aktör. afferin koçum sana.
  • yeni crushım hayırlı olsun. o ne güzel oyunculuktu öyle andrew sen bizi delirtmek mi istiyosun. fleabag seninle neden 50 sezon daha çekilmedi ki.
  • fleabagden sonra şimdi de black mirror yüzünden aşırı yükselmemize sebep olmuş oyuncu bey. aslında çok düz tipli birisi. ama o nasıl priest çok afedersiniz... maşallah...
  • vakit geçsin diye başladığım fleabag'in ikinci sezonunda şakkadanak ortaya çıkan zat-ı muhteşemdir.

diziyi izlenesi kılan tek detay dersem bu garip ingiliz komedisine haksızlık etmiş olabilirim ama gözler hep papazı arıyor...
  • son yılların, dizilerdeki en başarılı kötü adamı. aşmış bir oyunculuk sergiledi jim moriarty olarak.
  • hot priest, father. fleabag'deki rolünün o kadar hakkını vermiş ki başka bir dizide izlemekten çok korkuyorum adamı. o yüzden başka nerede oynamış, oyunculuğu nasılmış bilmiyorum, bilmek de istemiyorum.

kalbimizi acıttı.
  • fleabag papaz rolü o kadar yakışmış ki tadı damağımda kalmış gibi hissediyorum seni bi 2-3sezon daha izlemek isterdim be priest
  • sherlock'un 3. sezonunda görmeyi umduğum, hatta görmek için yalvardığım adam. muhteşem oyuncu. joker'dan sonra gördüğüm en iyi kötü adam. karakteri daha sağlam oturtup tanıtırlarsa daha iyi olabilir gibi geliyor ama sezon 2nin sonuna bakarsak bir daha görür müyüz moriarty'mizi bilemem.

...and honey you should see me in a crown
hesabın var mı? giriş yap