• 2011 yılbaşında eşini ve kendisini siktim.
  • kaan kural kendisinin cska'da kalması üzerine cska'ya 'abi siz böyle çok güçlü oldunuz' diyerek halı sahada kadro kurma tribine selam göndermiştir.
  • euroleague macerasına, zalgiris kaunas karşısında 17 sayı, 15 ribaunt, 5 asist ve 4 blok ile başlayan basketbolcu.
  • vakti zamanında bir röportajında; çaldığı topların her zaman kendisinin elinde kalmadığını, takım arkadaşlarına kazandırdığında istatistiğin onlara yazıldığını söyleyerek top çalma istatistiğinin uygulamasından yakınmıştı. quintuple double yapmak için oynasa önündeki tek engelin bu olduğunu, diğer dört istatistikte **** sorun yaşamayacağını belirmişti. öyle de rahat bir adam. ama o kadar da zaman geçti, ileri gideceğine geri gitti basketbolu. double double için bile zorlanır oldu.
  • lan ben bunu çeçenler kaçırdı sanıyordum meğer daha beteri sixers'daymış.

bugün serbest kaldı.

nba işi artık zor. avrupa'da kime gelicek bakalım.
  • serbest kaldığı dönemde sırtına dev gibi bir dövme yaptırarak denver nuggets'a göz kırpan basketbolcu.
  • adam avrupa'da basketbol oynayınca durdurulamıyor efendim, lebron james'den farkı yok avrupa için. her şeyi yapıyor, potayı karartıyor, her deliği kapıyor, pota kırma girişimlerinde bulunuyor, valla çok enteresan. utah seyircisi olsam sabah akşam küfür ederim buna ben. sen git nba'de yan gelip yat, avrıpa'ya gelince shaq kesil bir anda. rusya milli takımı ya da cska ile oynadı(ca)ğı maçların yarısını utah da oynasa, kral ilan edilir.
  • 2010-11 modeli daha da yeni sac stiliyle adeta bir he-man olmus. yeni stile odaklanacak olursak, bizim ugur abinin kestigi mantar sac modellerinden birine benziyor. amk senede 17 milyon dolar al, hala sebelek gibi gez. gorbacov'un alnindaki leke buyumustur bu herif yuzunden.
  • mehmet okur ile kanka olmuşlar. nba action'ın bir bölümünde ikisi restorantta sohbet ediyorlardı, sushi yiyerek. mehmet onu övmek için ''nba'in en iyi blokçusu'' demişti sanırım. mütevazi adammış. biraz utandı ve konuyu değiştirmek için; ''bırak konuşmayı, yemeğin* soğuyacak'' dedi mehmet'e. komikti.
  • brooklyn nets'e geçmesi nba'i çok kötü etkileyecek maalesef. malum, nba'de cap space gibi harika bir sistem var. bugüne kadar bu sayede, psg,chelsea,man city gibi örnekler çıkmıyordu. her takımın verebileceği maksimum bir para vardı. bu paranın üstüne çıkarsa takımlar, çıktığı miktarın 2 katını vergi olarak veriyordu. bakmayın siz benim geçmiş zaman konuştuğuma, hala sistem aynı. ancak kirilenko'nun 7 milyon dolar feda demesi bu sistemi zayıflatacak. tamam phokorov zengin bir abi de, cuban falan da memur değil neticesinde. yarın öbür gün free agent pazarında sağlam bir kadro kurmak için, anlaşır oyuncularla 3 te 1 ücretine. açıktan verir bir şekil.

unutmayın, eğer ileride her şey boka sararsa nba'de, olayların öncüsü bu hamle olacak.
hesabın var mı? giriş yap