• guzel bir parti adinin kisaltmasi, ilgilenenlere duyrulur. (bkz: ana muhalefet partisi)

not: akp degil ak parti diyenlerin uzak durmasi dilegiyle..
  • inşaat sektörü için hakediş hazırlama ve yaklaşık maliyet hazırlama üzerine yazılımlar üreten bir türk firması. ancak müşteri memnuniyetinden son derece uzak bir anlayışları var.

2018 yılında yazılımlarını satın almıştım. dongle ile çalışan bir yazılım üretiyor kendileri. bir dikkatsizlik sonucu dongle kayboldu, insanlık halidir. kendileriyle bu konuyu çözmek için iletişim kurdum fakat kendileri için maliyeti 0(sıfır) olan bir dongle için 10k tllik yazılım için yeni bir yazılım parası istediler.

bu saçma isteği tabi ki kabul etmedim ve paramızı çöpe atmış olduk.

bugün 3 yıl sonra arandım kendileri tarafından, programı neden güncellemediğimi sordu ilgili bir hanımefendi, durumu anlattım. haksız bir uygulama olduğunu düşündüğünü söyleyip araştırıp bana döneceğini bildirdi.

birkaç saat sonra arayıp bana güncelleme için fiyat teklifi göndereceklerini söylediler. :)

hiç gerek olmadığını 100bin liralık ürünü 100 tl'ye verecek bile olsalar o 100 tl'yi vermeyeceğimi söyledim.

her neyse ben o giden parayı unutmuştum, bugün aklıma getirdiler sağolsunlar. programı merak eden varsa dongle kaybederlerse yeni bir lisans ücreti ödemeleri gerektiğini bilerek alsınlar.
  • herhangi bir faydası yok. hızlı bir sunucu ile amp'nin sağladığı her şeyi sağlıyorsunuz.

ama sorun şu ki, "söylenti" google'ın amp uyumlu sitelere aramalarda vs trafik önceliği sağladığı. evet bu bir söylenti ve hiçbir gerçekliği yok.

bir kere bu hataya düşmüş iseniz, geri dönmek sıkıntı diyenlere bakmayın. site trafiğiniz iyi ise, zaten google siz amp misiniz, amp kurup iptal misiniz diye bakmıyor. umurunda da değil zaten, trafiğiniz iyi ise, amp kullansanız da, kullanmasanız da en üsttesiniz. amp'ye geçip geri dönsenizde umurunda olmaz (money talks).
  • kimyasal yapısı " adenin-riboz~fosfat " şeklindedir.
  • winamp'in ilk surumlerinin kullandigi mp3 decoding kodu.. unix icin yazilmi$tir yaptigi tek i$ bir dosyaya mp3'un decode edilmi$ raw halini yazmaktir.. bunu /dev/sound gibi yerlere redirect ederseniz mp3 player olurdu..

open source oldugu icin winamp'in 2.x surumlerine kadar kullanilmi$tir..
  • ampland'in editörünün nick'i.komik adam.seviyom uslubunu.
hesabın var mı? giriş yap