• 1 thing adli sarkiyi soyleyen, hafif sinir sesli, cikolata renkli hatun.
  • piyasaya r&b dalında uğrayıp, yıllar içerisinde ortadan kaybolup yok olan binlerce şarkıcıdan biridir. touch diye bir şarkısı vardır ki, piyasaya sürdüğü dönemde deli gibi cılkını çıkarmışlığım vardır.
  • bir r&b şarkıcısı. çok güzel şarkıları vardı, bacakları da insanı kıskandıracak kadar mükemmeldi. sonra evlendi piyasadan çekildi.

5 yıl önce çıkardığı in love & war bütün parçaların güzel olduğu albümlerdendir. r&b seviyorum diyorsanız dinlemeden ölmeyin. tesadüfen denk geldim ben de, bir zamanlar epey severdim kendisini.
  • bu bacaklar yalnızca yürümeye yarıyor olamaz dedirten insan.

http://www.amerie.net/
  • annesi koreli babası afro-amerikan olan hatun
  • son yillarda rahmetli aaliyah dan sonra buyuk cikis yapmis basarili newskool rnb sarkicisi..
    zaten son derece basarili olan 1thing parcasina bir de valve rec. artisti tc nin bir v.i.p. remix i vardir ki........ ooeh.
  • aaliyah'in yerine goz diken sahsiyet. cok guzel tabii o ayri.
  • 1 thing ile iyi bir çıkış yakalamıştı ama asıl çıkışı touch parçasıyla olmuştu. bir ara ricky martin ile düet yapmışlardı falan. çok iyi gidiyordu aslında da birden ortalıktan kayboldu. hâlâ sony music bünyesinde görünüyor ama ne oldu ne bitti bir fikrim yok. keşke yine çıksa; gerçi yaşı 31 oluyor neredeyse, bu saatten sonra çıksa kaç yazar.

ünlü ingiliz düşünürü abraham sweetvoice'un dediği gibi "esmersen güzelsin; hele bir de melezsen harikasın" tezini doğrular derecede güzelliğe sahipti ayrıca.

not: ulan bunu yazarken tekrar izledim de eski kliplerini, hafif balık eti kıvamında vücudu (ki sonra zayıfladı, hatları daha da mükemmelleşti), fena olmayan bir yüz güzelliği varmış; öyle aman aman bir şey değilmiş yani. vücudu aman da yüzü değil yani. ne dedim ben?
  • gta 5 ile tanıdığım şarkıcı.
  • redrum ile piyasaya geri dönmüş şarkıcı. in love & war albümünden sonra arada şarkılar çıkarmaya devam etti ama pek sevemedim. ama yeni şarkısı güzel olmuş.

aslında bu kız rihanna ve teairra mari ile beraber bir girlband projesindeydi ama grup projesi gerçekleşmedi ve kızları solo olarak piyasaya sürdüler. amerie ile teairra piyasada tutunamadılar ama rihanna'ya yürü ya kulum dediler ve kız dünya starı oldu. teairra ile amerie'nin kariyerlerini toplasan 2'yle çarpsan bir kelly rowland bile etmiyor çok üzücü.

https://www.youtube.com/watch?v=wnkck6dfpe0

teairra'nın sesi en iyisiydi, amerie fizik bakımından en güzel olanlarıydı ama bu alanlarda hiçbir zaman en iyi olmayan rihanna star ışığıyla ve doğru şarkı seçimiyle işi götürdü helal olsun. bak amerie'den bahsetmek için geldim paso rihanna anlattım. bu bile kızın kariyerini özetlemeye yeter yazık günah.
hesabın var mı? giriş yap