• euro truck simulator 2'de saatte 90 km hızla yollarda yılan oluyorsanız alışırken baya bi toslayacağınız oyun olmuş. ağır amerikan tır hissiyatını iyi vermişler. klavye ile oynuyorsanız allah yardımcınız olsun. bir de amerikadaki trafik ışıklarına alışmak zamanımı alacak gibi teeee karşıya hangi zihniyet koydu ülen o ışıkları eyaleti zengin ediyorum paso daldırıp.

acele edilecek oyun mu derseniz; eğer euro turck simulator 2 'yi saatlerce oynayıp sıkıldıysanız ve de aynı heyecanı arıyorsanız ben ne desem allem edip kallem edip ya alacaksınız ya da korsanını indireceksiniz. henüz euro turck simulator 2'nin tadına doyamadıysanız almayadabilirsiniz.

--- spoiler ---

bu oyunda da sadece yolda ilerliyorsunuz ve size saldıran zombie veya uzaylılar bu oyunda da yok
    --- spoiler ---
  • page'den saint george kavşağına giden yolda kanyonlar arasında paso yokuş aşağı giden bir yol var, arizona-utah sınırı boyunca giden yol bildin işte. freni patlayan tırlar için kaçış rampası falan da var. aga o yolun başına geldiğimde alıyorum boşa, manzarayı izleye izleye iniyorum aşağı. yolun sonu ışıklarda bitiyor zaten mecbur duracaksın. hem benzinden tasarruf ediyorum hem de güzel manzara izliyorum. tüm tırcı kardeşlerime tavsiye ederim.

battallar lojistikten ankaralı geralt selam eder.
  • acayip kafa rahatlatan kısa süreliğine de olsa çomarlık nedir hissedebileceğiniz oyun.

evet, ets2'nin kız kardeşi, zaten aynı motor vs. vs. ama benim anlatacağım şey bu değil. sağlam bir masaüstü bilgisayarda, 900 derece dönebilen bir direksiyonla...

- arkanıza yaslanacaksınız.
    - açacaksınız bir bira, kola, ayran meşrebinize göre.
    - radyosundan seçeceksiniz bir amerikan çomarı türküsü (country)
    - alacaksınız yükünüzü çıkacaksınız yola...

sonra ne darbe, ne rte, ne dönen dolaplar, ne olacak bu ülkenin hali falan, ne bir şey, kafanıza takmıyorsunuz ve o an hissediyorsunuz çomarlık nedir. kafa boş çünkü, ne baş ağrısı kalıyor ne bir şey... nasılsa oyunun "eh işte" denilebilecek yapay zekası bile bizim çomarlardan daha iyi sürücü...

sanki böyle memleketten çok uzaktasınız, grafikleri de hoş, ne türkiye skinizde, ne başka bir şey..

apranax fort'tan iyi valla...
  • santa maria - santa cruz arasında sahilde ca 1 yolu var. muhtemelen o yola çok az kişi girmiştir çünkü yolun yaklaşık 150'inci kilometresinde yol devam etmiyor. nedeni de 20 mayıs 2017'de toprak kayması nedeniyle yolun gerçekten kapanmış olması.

ilgili haber: http://edition.cnn.com/…ig-sur-landslide/index.html
  • trailerı yayımlanmış olan güzide oyun. yıl sonuna kadar çıkması bekleniyor.
  • bence ets 2'den bir tık daha ileri seviyede. özellikle grafik olarak. ileri seviyede olduğu bir diğer yön ise trafik. hiç bir trafik modu yüklemeden sadece trafiği g_traffic 1.9 yaparak gerçekçi bir trafik yoğunluğu yakalayabildim. bu da benim için -1 mod demek oldu. trafik yoğunluğunu oyunun kendisinin ayarlaması sebebiyle saçma sapan olaylarla karşılaşmıyorum.

bunların yanında ne şehir içinde ne de şehir dışında büyük bir fps düşüşü görmüyorum. şimdiye kadar gördüğüm tek eksi yanı pek ats ile alakası olmasa bile promods konusunda üzerine pek çalışmamışlar. modlar konusunda pek üzerine düşülmüyor fakat oyunun kendisi zaten oldukça yeterli seviyede diyebilirim. amerika'nın yüz ölçümünün büyüklüğü ve şehirler arasındaki mesafeler nedeniyle ölçek ne kadar küçülürse küçülsün bir çok şehir haritada bulunuyor.

ets 2'de 1000 saati geçmiş olmanın da vermiş olduğu sıkıntı ile ats'yi deneyeyim dedim ve şimdilik yeni bir oyun oynuyor gibiyim.
  • sadece 2 çekici firması olması nedeniyle soğuduğum oyun. farklı farklı araçlar olsa, sesleri, hissiyatları farklı olsa, alaska gibi yeni mapler gelse yeterdi halbuki. oyna oyna bir yere varamıyorum, küçük bir döngünün içinde sıkılıp bırakmaktan başka seçenek tanımamışlar. abv senin scs software.
  • almanya'nın her yerinde radarlı autobahn'lardan bıkmış, zamanında haulin de oynamış bendenizin aradığı kan. humble bundle'dan yanında daha bakmadığım birçok oyun ile beraber 10 dolar'a kaptım. iyi de dlc verdiler. her ne kadar harita küçük olsa da, ve bundan mütevellit anca güney kaliforniya ve arizona arasında takılsam da başta da dediğim gibi, otobandan sıkılan şahsım için muazzam oldu. haritaya fazla interstate kasmamışlar, tek gidiş tek geliş miller boyu benzincinin olmadığı çöl yolları var, harbi amerikan tarzı. mccall'dan açıyorum convoy'u... looks like we've got us a convoy!
  • western star'ın ardından yeni bir çekici markasını, freightliner'ı bünyesine katmak üzere olan oyun. youtube üzerinden yeni bir çekici modelini belli noktalardan görüntüleyen ve isim vermeyen bir video yayınlandı ancak konuya hakim olanlar aracı tanımışlar, freightliner cascadia. bu oyuna çok düştüğüm zamanlarda güzel modlar ararken bu aracın moduna da denk gelip oyuna kurmuştum. iç tasarımı ets2'den bildiğim mercedes actros'a çok benziyordu. sonra biraz kurcalayınca öğrendim ki zaten mercedes bünyesindeymiş freightliner.

freightliner cascadia
  • euro truck simulator 2 kadar ilgi çekmemiştir. benim için sebebi, abd'nin sıkıcı, dümdüz yolları ve promods gibi bir eklentiye sahip olmadığından detaysız, birbirinin aynısı şehirleridir.

ha gerçi son güncellemeyle ölçekleme oranı değiştirildi ve şehirler arası mesafeler arttırıldı, biraz daha detaylandırıldı oyun. arizona dlc'sindeki gibi farklı kavşak yapıları california'ya da eklenmiş (hatta bir yolda en sağ şerit tır'lara ayrılmış sadece filan, güzel detaylar) ama yine de ets2 kadar bağlayamadı bir türlü.
hesabın var mı? giriş yap