• tüm profil ve aksesuarlarinin üretimi gaziantep'te gerceklestirilen polimer cephe kaplama sistemi. erpen'i de bunyesinde bulunduran eruslu grubu'nun markasi olan american siding coextrusion teknolojisiyle kendisini gostermekte.
  • reklamı hedef kitle bazında muazzam başarı sağlamıştır. ama amerikada sadece toplu konutlara uygulanan bu çiğ malzeme umarım yayılmaz. plastik sandalyeden sonraki yeni hüsrandır.
  • müjdan gezenli reklam yapan marka..
    mahmut ani zıplama yapıyom diyerek cep telefonuyla ekrana girer, "kımrızılı zorla götürülen" falan gibi replikler, neşeli..
  • müjdat gezen 1'in ürünle ilgili bilgi verdiği her buklede, seyirci "müjdat gezen 2 ne halt yapacak şimdi?" diye beklediğinden vermeye çalıştığı mesajların hiç birini ulaştıramayan, pazarlama özürlü birilerinin hazırladığı reklama sahip hede* üreticisi.
  • insanin icinde ister istemez "ulan bak bunnarin ikisi de mujdat gezen biliyonnu" deme istegi uyandiran reklama sahip firma. bazen insan dayanamiyo "bak ne bicim oyunucuymus nasi oynamis 2 kisiyi birden" dedirtiyo, sazanlastiriyo
    -hatta sozluge yazdiriyo dimi abi
    -geronimo meronimo dinlemem sikerim
  • müjdat gezen 1'in ürünle ilgili bilgi verdiği her buklede, seyirci "müjdat gezen 2 ne halt yapacak şimdi?"diye beklendiginden zap yapilarak gecilme olayinin onunu almayi basarmis, zekice kotarilmis (tek amaci olan ismini duyurma eylemini pek bi guzel gerceklestirmektedir), ürünün dıs cephe kaplama malzemesi oldugu dusunulurse, sevimli ve sıcak bir hava yakalayabilmis reklamlarla paksiding'in en buyuk rakibi.
  • reklamı 5 dk da 3 defa ekrana çıkarak cinnet geçirmemi sağlayan firma

edit: entry girerken 1 kere daha çıktı...

http://www.americansiding.com.tr/
  • nefret duyguları uyandıran bir reklama sahip firma.
    bilinirlik önemliyse eğer, evet biliyorum, american siding kaplayacak bişeyim de yok açıkçası, demek ki hedef kitle de diilim, o yüzden fazla da eleştiremiyorum, ama babam istese engel olurdum o derece..
  • (bkz: mantolama)
hesabın var mı? giriş yap