• kadın solistleri yüzünden şarkı sözlerini anlayamadığım/dinleyemediğim grubtur.

(bkz: çok güzel kız be)
  • 30 yıldır dön dolaş aynı metal gruplarını dinleyen müzik ırkçısı dinozorların beğenmediği müzik grubu. burada bazı yorumlarda kötülendikleri gibi bir grup asla değiller. rock, metal, elektronik, pop ve daha birçok müzik türünü ayırt etmeden severek dinleyen biri olarak ben taze ve enerjik sound’larına bayıldım. mesai saatlerimde müthiş motive ediyorlar, sağ olsunlar. müzikle ilgili saçma sapan ergence takıntılarınız yoksa şarkılarına bir göz atabilirsiniz. radarıma girmelerini sağlayan archangel’ı şiddetle tavsiye ediyorum.
  • müzikal atyapisi iyi olmasina ragmen bir türlü "evet, olmuş" diyemedigim grup. death, pop, melodik metal ögeleri barindiriyor ve canavar gibi video kliplerine ragmen olmuyor olamiyor abi. ee sen klipte popcu kılıklı hatunu ön plana cikartirsan olmaz tabi. yine de sebebini tam şaapamadigim bi olmamislik var. şaapabilen varsa beri gelsin.
  • bunlarin viral diye muhtesem otesi gaz gaz gaz bir sarkilari var, manifest albumunden, 2020 yili covid olum zamanlarinda yazilmis, muhtesem bir sarki. arada loopa aliyorum haftalik kosularimi yaparken, 8 mil boyunca ayni sarkiyi dinliyorum. guzel isler cikaran bir metal grubu, gergedan her bir boku begenmeme timi begenmesin, ama iyi grup.
  • erkek vokalin kliplerinde sakil sakil hareketler yaptığı grup. tamam dostum çok sertsin.*
  • amaranthine ile evanescence'in fallen albümü hallerini anımsattı bana ancak bu öznel bir durum. normalde ne alakası var kardeşim? hiç bilmiyorum yeni duydum, yeni gördüm, memnun oldum. teşekkürler youtube. hunger klibi de harbiden övgüye layık. kum torbası ile şu sıralar şiddetli ilişkiler yaşayan bünyeme cuk oturmuştur.
  • brutal vokalleri oldukça gereksiz. sadece back vocal yapıyor. sürekli tekrar ediyor. gruba katkısı yok.
  • amaranthine adinda bir sarkilari var ki sabah sabah gozlerimi yaşartti melodisiyle.
  • konseri bekledigimden cok daha iyi gecti. hem sahne sovu hem de grubun performansi cok iyiydi. uc solist olmasi garip bir sekilde daha keyifli hale getirdi izlemeyi.
    nils molin, elize ryd'den seyirci iletisiminde cok daha ondeydi.
    kesinlikle birden fazla sefer izlenir.
    görsel
  • öndeki karının fazlaca popa kaçan hareketleri olmasa daha bir katlanılır hale gelecek olan grup. bir de o brutal yapan arkadaş kesinlikle harcanıyor burada, gidip kendi grubunu kursun acilen.
hesabın var mı? giriş yap