• birebir james bond tiplemesiyle göksel arsoy tarafından canlandırılan türk filmleri serisi...
    bir de şarkısı vardı
    "goldıııınbooooy... altııınçocuuuuk...
    yumruklarıyla dövüşeeeen...
    dudaklarıyla sevişen"
  • killa hakan hariç gerçek gangsta rapçisi olmayan türk rapine güneş gibi doğmuş olan rapçi. ghetto yaşam şarkısı şimdiden bir klasiktir.
  • ucube dostlara selam verip, havaya keleş sıkan türk ghetto rapper.
  • '' selam verdim ucube dostlara '' sözüyle beni etkilemeyi başarmış olan wonderkid, the golden boy. 10 sene sonra çakal'ın tahtını alacaktır.
  • mazhar alansonun (bkz: yavuz cetin) tanimlamasi
  • türk işi 007 filmi... filmin içi boş, herhangi bir mesaj verme derdi yok. göksel arsoyun filmde kaç kadını öptüğünü sayamadım bile. hepsine evet ama üşenmeyip londra'da bir sürü sahneler çekmişler. eski istanbul sahneleri sayesinde betonlaşmamış istanbul görebiliyoruz filmde.. londra sahnelerine bakınca, bugünün londrası ile çok farklı değil. ama istanbul sahnellerine bakınca şehri tanımak mümkün değil ne yazık ki.
  • türk sinemasının altın çocuğu göksel arsoy'dur.
  • omeglede insanlara küfür eder.

kolunda dövme doludur. *

sigara içer

araba kullanır.

ve bunları kaç yaşındayken yapıyor sizce? 10 yaşında. on. on!

insanlar gülüyor eğleniyor bu çocuğu izlerken. bense topluma tamamiyle zarar olacak birinin çocukluğunu görüyorum.

bu çocuğun elinden tutup adam etmeye çalışmayan devlete de, bu çocuk üzerinden prim kasan yayıncı bozuntularına da, bu çocuğun ailesine de çevresine de yazıklar olsun. omeglede çektiği o küfürlü videolardan başının belaya gireceği aşikâr. elbet birisine ters düşecek. o an gelmeden bir an önce kendisine sahip çıkılmalı.
  • "golden boy, altin cocuk
    korkmuyorum silahindan"

seklinde sozlere sahip enfes bir parcanin bolca kullanildigi film.
  • türk tipi 007...
hesabın var mı? giriş yap