• sayın cem yılmaz'a bana bu şerefi layık gördüğü için teşekkür ederim...

belki nereden esinlendiğini de açıklar ;)
  • sayin cem yılmaz'dan telifi filan geçtim, en azından bir gala daveti beklediğim filmdir. saygılarımla,

geç kalmış edit: valla ilk günden iletişim kuruldu, cicili bicili zarfta davetiyem ulaştı elime. biz davete icabet edemedik ani bir iş sebebiyle ankara'dan, ama yine de teşekkürü borç bilirim.
  • şu fragman cem yılmaz adı ile değil de cengiz küçükayvaz - peker açıkalın - şafak sezer tayfası ile yayınlansa, herkes yılda 30 tane yapılan dandik türk komedilerinden biri der geçerdi.
  • 15 sene öncesi için çok harika bir film olmuş. çok gülerdik. eğer bu süre içinde gorayla, arogla, bilmemneyle, telekom reklamlarıyla , şununla bununla tanışmamış olmasaydık.

sıkıntı şu, cem yılmaz'ın bu filmini daha önce 5 kere daha seyrettik , yazdığı, çizdiği ve oynadığı bütün karakterleri en azından 10 kere gördük. yeni hiçbir halt yok. tamamı bilindik sakızın yeniden çiğnenmesi. sıkıldım. sıkıldık. bu matematikte yeni hiçbir şey yok. ali tınay'ı getirip ali şenay yapınca bize farklılık yapmış olmuyorsun.

şunun gibi bu, cem yılmaz yetenekli bir aşçı. canı isterse güzel yemekler yapabilir. ama hep pizza yapıp getiriyor önümüze. abi, bunu yedik, başka yemek yap diyosun " bu aynı değil, onda sosis vardı, bunda sucuk var amına koyim , beğenmiyorsanız gidin lahmacun yiyin" diyor. kusura bakma abi, seninki de aynı şeyin laciverti.
  • türk sinema tarihinde, ürün yerleştirme konusunda yeni bir çığır açmaması umulan film.

elinde 7up'la gezinen cüceler ya da mağarada "avea çekiyormuş burada" diye kıpslayan bir ali baba ölümlü neslimizi üzecektir artık keza.

(bkz: #48990300)
  • fragmanının yarısında youtube'dan çıktığım film.
  • cok merak ediyorum su posteri kime yaptirdin cem yilmaz.

ulan dunya kadar para harcayip film yapiyorsun su yaptigin key art dizayna bak amk. yaptigin filmin yuzu olacak lan bu poster. insanlar filme gitmek icin postere bakacak. internetten satin alirken posterine bakacak. allahini seven biri ciksin artik soyle soyle 5 para etmez dizaynlar yaptirmayin birader. filmi izlemeden soguyor insan yemin ederim.
  • cücelerden birinin çağlar çorumlu olmasını dilediğim filmdir.
  • kırk haramilerle pamuk prensese ne oldu diye düşündüren filmdir.
hesabın var mı? giriş yap