• borç istiyorsun ama senet yapalim yazsaydin,
    elin daha güçlü olurdu piyanist kardes.

bu sekilde olmaz o isler.

ayrica,
    borçlu oldugun bankalar ile görüsmelisin,
    (meblaga bakilirsa avukatlar ile görüseceksin)

senin ana borcun 12-15 k falandir,
    avukatlara bu borcu hiçbirsekilde ödeyemeyecegini beyan et,
    faizleri silerlerse ana parayi ödeyecegini tahahhüt et.
    muhtemelen gizli anlasma ile kabul edilecektir.
    ama tahahhüt ettigin meblagi öde yoksa,
    yakaladiklari anda 3 ay hapis yatarsin.

(tabi üzerine kayitli toplu igne bile olmayacak.)
  • saçmalığın daniskası olan yalvarış.

kazandığından fazlasını harcamışsın yazar kardeş, kendin etmişsin. daha fazla çalışmak, mücadele etmek yerine, başkasının problemini çözmesini istiyorsun.

nice insanlar tanıyorum, hasta olduğu için çalışamayan, çocukları olan, anası veya babası yatalak olup bakmak zorunda kalan, her türlü maddi imkansızlığa rağmen hayata tututan.

bol şans!.
  • cem boyner'e de birisi yazmıştı ne kopyacı varmış la.
  • bu sene de iyi mektup yaptı, kış götümüzden kan alacak kamil.

o değil de boyner vermez ama inşaat gibi bi sektörden kolay kazanan ağaoğlu verir.

mektup sahibinin sebat edip, ısrarla dans etmesi gerekir.
  • bana %60 indirimli daire sat.
  • kolayı var.
    eniştemin bankalara bir milyona yakın borcu vardı. işleri bozulduğu için ödenemez bir duruma gelen bu borç yüzünden intiharın eşiğine geldi. sonra bir yöntemle tüm bu borçtan kurtuldu. bankalara olan ödenemez durumdaki borçlar için isteyene özelden yazabilirim. hiç bir şey canınızdan daha önemli değil.
  • bi 60 bin de bana ateşle ali abi diye devam ettirdiğim mektup.
  • gelirini belgelendiremeyen birinin bankadan kredi almasının zor olduğunu biliyorum.ayrıca kredi kartının minimumlarını ödeyemeyecek duruma gelirsen bankalar bunu kkb sisteminden görür ve sana para değil üçün birini verir.kısaca arkadaş tamamen uydurmuş.hayalgücüyle kurgulamış.yaa tutarsa da fantezisi olmuş.
hesabın var mı? giriş yap