• gecenlerde hagi ile popescunun turkiyeye gelip fatih terimi ziyaret etmesinden sonra , ulan acaba kimi kitleyecekler terim ile beraber galatasaraya diye dusunmustum. simdi belli oldu.
  • düşük maaşlı, ortalama ya da yüksek bonservisli genç oyuncu transferini her zaman destekliyorum. tutar, tutmaz oynayınca göreceğiz.

sıfır bonservis, imza parası, yüksek maas veya kiralık sarmalından kurtulmamız gerekiyor.
  • adam hakkında youtube'da hazırlanan videolar bile yarak gibi afedersiniz yine boş beleş transfer.

bizdeki ömer bayram'a video hazırlasanız bunun yanında messi gibi gözükür öyle diyeyim. fizik yok pas yok arada attığı 3-4 golü koymuşlar tamam al sana transfer.

yine hangi menajeri zengin ediyoruz kimbilir.

galatasaray'a transfer olan vasat futbolcu.
  • wonderkid bile olsa fatih hocam onu evirip çevirip mustafa sarp yapar. malum bunun yaptırdığı idmanı yiyen 2. lig topçusuna dönüyor. idman bilmez taktik bilmez oyun planı bilmez adama 6 milyona topçu alıyorlar. 3 seneyi boşverin zaten sene sonu kovulacak. burak elmas da yeni bir seçime gitmeye zorlanacak. yazın bunu kenara.

edit:imla
  • buna vereceğiniz 6.5 milyon euro'yu haftaya psv'ye yatırın beyler. şu anda 2.55 oranı var.. 16 milyon euro'yla da 11 tane yeni adam alın takıma.
  • sözleşmesi 2022’de bitecek oyuncudur.

bir sene sonra serbest kalacak ve daha önce gurbete çıkmamış oyuncuya ederinden fazla bonservis ödemek çok mantıklı olmasa gerek.

gerçi aynı yönetimin 1 aydaki tek icraatı da geçen sezonu başarısız geçiren arda ve fatih’e zam yapmaktı.
    başkan eski dostlara vefa gösterirken hagi’yi de atlamak istememiş galiba. elden alacağımıza dosttan alalım demiş.
  • stancu, culio ayağa kalkın! büyüğünüz geliyor
  • galatasaray'in en degerli parcasi gorunumunde. ben bu adama notumu daha ilk macinda rakibin aslinda tehlikesiz bir yerde kullanacagi faul atisinda karsisina dikilerek her ihtimale karsi savunmanin yerini daha iyi kazanmasini sagladiginda vermistim. rakiple papaz olmayi, kart yemeyi, cingar cikmasini goze alarak takim faydasi guden oyunculara bayiliyorum.
  • lakabı comandatedir. size süslü oyun vermez, ama 90 dakika aynı tempo ileri geri bağlantı kurar bunu da hissettirmeden yapar aptal saptal çöp yorumlarına maruz kalır.
  • adamın ne adını duydum ne resmini gördüm fakat deneyimli suserlerin konu hakkında vardıkları ortak kanıya katılıyorum. fatih terim’in deli gibi sağa sola saldırarak takıma adam doldurduğu sezonlardan biri daha başlıyor gibi. hani şu almaguer’i getirdiği sezon. hah işte onun kokusunu aldım.

edit: adama vasat oyuncu demedim. ben başka bi duygudan bahsediyorum, daha derin bi yaşanmışlık bu *

aylar sonra gelen edit: yanılmışım. hocanın bir bildiği varmış. sözlerimi geri alıyorum.

daha da sonra gelen edit: işler iyice hoşafa döndü. hoca gitti, takım düşmek üzere. sözlerimi bi daha geri alıyorum ve başladığım yere dönüyorum * meğer asıl benim bi bildiğim varmış.
hesabın var mı? giriş yap