• son yıllarda izlediğimiz en dominant sol bek performansını sergiledi. kendinden emin, soğukkanlı ve üretken. bu maçta * pozisyon oluşmadığı için gösteremediği bir diğer özelliği ise 20-30 m arası mesafeden attığı frikiklerdir. bu çocuk henüz 23 yaşında. 23 yaşındaki olgunluğuyla beni bu kadar çok heyecanlandıran bir diğer sol bek ise tarık çamdaldır. bu vesileyle kendisi bir kez daha analım.
  • 2016 yılında barcelona'dan 2 milyon euro karşılığında transfer edilmiş. samedo gibi birkaç yıl sonra 30-40 milyon euroya barcelona'ya satılır.

yalnız barcelona 2015'ten günümüze ne kadar kötü transfer hamleleri yapmış öyle.
  • football manager şişirmesi diye düşünüyordum. çünkü çoktandır fm'de tercih ettiğim en iyi performans fiyat bekiydi. yalnız pek adı sanı çıkmıyordu piyasada. gel gör ki adam gerçekten yılan çıktı.
  • kendisi hücum pres yapan bir sol bektir.tam bir modern çağ futbol mucizesi.
  • hiç yoksa bi 40'a okuturlar.
  • 23 kasım 2016 beşiktaş benfica maçında ilk 11 çıkıp 90 dakika oynamış * ancak maç başlığındaki 1.300 entryde adı geçmemiş, üstünden 2 sene geçmeden fenerbahçe'ye karşı sergilediği efsane performansla türk futbolseverlerin dikkatini üstüne çekmiş futbolcu.

20 yaşında barcelona'dan 2,1m € bedelle benfica'ya transfer olması* da insanı hayretler içerisinde bırakıyor...
  • fc barcelona juvenil b oyuncusu, 1995 dogumlu sol bek.

http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=tplhj2ysdcy
  • benfica taraftarı da (en azından bazıları) kendisine hasan ali olmasa da benzer bir muamele yapıyormuş. komşunun tavuğu komşuya gerçekten kaz görünüyor.
    antipatinin nedeni ispanyol olması mı bilemedim ama bu kadar potansiyelli bir oyuncuya burun kıvıranlara tarık çamdal yollamak lazım.
  • 4-5 ay sonra 20 yaşına girecek olmasına rağmen a takımda bir türlü forma şansı bulamayan genç yetenek. 1 kere forma bulsa hiç bırakmayabilir gibi. bu arada, barca altyapısına valencia altyapısından dahil olmuştur henüz 13 yaşındayken.
  • şu anda oynanmakta olan 7 ağustos 2018 benfica fenerbahçe maçı nda fenerbahçe'nin sağ tarafını bildiğin lizbon-porto otobanına çevirdi. sevilla'nın uefa'yı aldığı ilk senedeki dani alves gibi oynuyor mübarek.
hesabın var mı? giriş yap