• bugün itibariyle türkiye’de ilk kez haftada 4 gün mesai uygulamasını hayata geçireceğini duyuran, çalışana değer veren kurumsal şirket. bu cesur kararın tüm işverenlere örnek olmasını diliyorum
  • yatırımcı dostu şirket. hisse geri alımı, temettü, yatırım, büyüme hepsi var. üstelik hisse geri alımları alttan alayım yukarıdan satarım mantığıyla da değil kalıcı her fiyattan alıp kalan hisseleri degerleştirir. sektöründe de dünya lideri. 4 gün mesaiye geçen ilk şirketti yanlış hatırlamıyorsam.

gerçekten az bulunur böylesi. too good to be true.
  • 15 ay önce 13 tl den birktirmeye başladım. arada yataya geçtiğinde sattım ama sonra pişman olup yeniden aldım.
    dünyanın en büyük akrilik elyaf üreticisidir.
    havanın güzel olduğu zamanlarda yalovaya doğru bakılınca fabrikası görünür, bacaları tütüyorsa korkacak bir şey yoktur.
  • bir zamanlar portföyümün temel taşlarından olan, bugün yolladığı bilançosu ile ilk enflasyon muhasebesi şehidi adayı haline gelen hisse senedi.

piyasa coşan f/k rasyosunu mu, açıklanan temettüyü mü, düşen pd/dd rasyosunu mu fiyatlayacak merak etmekteyim.

hikayenin ilk gösterimi yarın saat 09:55'te borsa istanbul'da vizyonda.
  • alevilere karşı mezhep ayrımcılığından kaynaklanan toplu linç girişimini, "küçük bir hadise" olarak gören müessese.

http://haber.sol.org.tr/…linc-girisimi-haberi-82951
  • uzak, en son.. osm
  • aksa,

"siziyi gideren su.

suyun sizladigini kimseler bilmez." dir.
  • yahudaoğullarından kalev'in kızının adıdır. aksa babasının verdiği söz üzerine kiryat-sefer halkını yenen, amcasının oğlu otniel ile evlendirilmiştir.
  • aksa akrilik, 10 nisan seans sonuna kadar portföyünde aksa hissesi bulunduran tüm yatırımcılarına pay başı net 2,1690 tl temettü ödeyecek.

• son fiyatına göre verimi: 2,92%

temettü hak ediş için son tarih: 10 nisan 2023

temettü dağıtım tarihi: 11 nisan 2023

temettü ödeme tarihi: 13 nisan 2023

örneğin; portföyünde 10 bin tl'lik (134 adet) aksa akrilik ((bkz: aksa)) hissesi olan yatırımcılar tahmini 290,64 tl temettü ödemesi alacak. şirket temettü ödemesinin gerçekleştiği gün, düzeltilmiş fiyattan işlem görecek.
hesabın var mı? giriş yap