• oha sozlukte bir tek benim dinleyip memnun kaldigim hocaymis. * *
    seri anlatiyor ve puf noktalar, orneklerle anlatip geciyor.
    sadece ders esnasinda "e ama ooooggreeetmeniiiim..." ile baslayan cumlelerde asiri bagiriyor, tavsiyem daha az kullanmasi bu repligi.
  • diğer hocalara özellikle de bir türkçe öğretmenine göre farklı bir ders anlatış şekli ve konuşma tarzına sahip kişi.
    beni asıl etkileyen ise hayat hikayesi oldu, yetiştirme yurdunda büyümüş ailesi olmamış fakat o öğretmen olup öğrencilerini ailesi yapmış, videolarda öyle güldüğüne bakmayın aslında çok şey yaşamış ve duygusal biri. kendisine öğrencileriyle birlikte uzun mutlu yıllar ve başarılar dilerim.
  • sözel mantığın prensi.

arkadaşlar türkçe'de sözel mantık konusunda herhangi bir kişi benden daha kötü olamazdı o derece kafam almıyordu soruları. cidden sayesinde yapar oldum. deneme olsun soru bankası olsun, ya full ya da en kötü 1 yanlış çıkıyor.

kendisine teşekkürümü buradan reklamını yaparak göstermiş olayım.
  • sözel mantıkta harikalar yaratmasıyla ünlü edebiyat öğretmeni. zıpırlığının sebebi hiperaktif olmasıdır. beyni gerçekten çok hızlı çalışıyor. furkan'la beraber bitirim ikilidir.
  • gayet sağlam bir şekilde kendini eğitime adamış bir genç öğretmendir. başarıları daim olsun, işi gücü rast gitsin dediğimdir.
  • bilale anlatır gibi anlattığı sözel mantık videolarını izleyerek ales sınavında sözel mantık fulleten hoca.
  • öğrenirken güldüren.

--- spoiler ---

islâmî bilgime laf ettirmem, tecahül-i arif, setr-i avret... :))

--- spoiler ---

ayrıca eski sevgili ile olan hukuka dair son noktayı koymuştur kendisi. boş bakınızı veriyorum. dolduran atansın bu yıl.

(bkz: eski sevgiliye sütünü helal etmemek)
  • valla yaptığı iş güzeldir, bedavaya ders anlatıyor eyvallah ama kendisine birkaç naçizane tavsiyem olacak:

1. espri yapma.
    2. aktif ders anlatıyorum hesabına çok hızlı anlatınca akılda kalıcı olmuyor azıcık sakin ol.
    3. bir konuyu tam bitirmeden diğerine geçme, misal belgisiz sıfat ve belgisiz zamiri beraber işleme. birini bitir, diğerine geç. çorba oluyor.
    4. allahın adını verdim espri yapma.

öğrenen vardır, tarzını beğenen vardır lafım yok. ulan şu dil bilgisini bir tekrar edeyim, unuttuğum bir şey var mı derken kendisinin videolarına denk geldim. sağ olsun bildiğimi de unuttum çorba oldu her şey. allahtan pegem hocası savaş doğan ve ihtiyaç hocası uğur topuz'un videoları da var da düzgünce öğrendim.

yaşın genç güzel kardeşim. iyi de bir kardeşe benziyorsun. bence tarzını bir gözden geçir.
  • samsunlu bir türkçe öğretmeni. biraz önce tesadüf bir şekilde youtube'daki aldatılma hikayesini anlattığı videosuyla tanımış oldum (video).

--- spoiler ---

üniversite yıllarında tabiri caizse gözü gibi baktığı kız arkadaşı, beraber kaldığı ev arkadaşıyla aldatmış ve ilişki bittikten yıllar sonra bir dershanede öğrencisi olarak karşısına çıkmış. ve son olarak kız iki defa nişan atmış ve geçirdiği bir evlilikte de benzer şekilde aldatılmış.
    --- spoiler ---
  • aşk konusunda takıntılı halleri, cinsiyetçi esprileri ve sürekli boş yapması sebebiyle dersine katlanamadığım hoca. 2 video zor dayandım herkes çok övdüğü için. ama maalesef ilerlemiyor.

kendisine tavsiyem kamera arkasındaki insanlara sataşmayı ve cinsiyetçiliğini bir kenara bırakması.
hesabın var mı? giriş yap