• my colouring book, yorgun bir günün akşamında dinginlik ve rahatlama verecektir. ancak dinleyicinin melankoliyle huzuru birbirinden ayırdedibilir yetenekte olması gerekir.if i thought you'd ever change your mind ve fly me to the moon bu desturla dinlenilmeli,olayın boku çıkarılmamalıdır.
  • 1978 yilinda bjorn ile ayrilmalarina ragmen 3 sene daha grupla devam eden grubun sarisin uyesi.
  • gençliği annemin üniversitede öğrenciyken ki zamanlarına benzeyen, abba grubu üyesi. hem bundan dolayı, hem de abba üyesi olmasından dolayı çok seviyorum kendisini...

bu da yıllar önceki bi'röportajı:

http://www.youtube.com/watch?v=ee6iimigqvk
  • bugün 70 yaşında ve ilk görüntülerinden bugüne, her baktığımda tuhaf bir huzur ve hayranlık duyduğum, her baktığımda ekrandan gözlerimi ayıramadığım, çok güzel, çok etkileyici bir kadın...
    çocuklarıyla geçireceği zamanı abba'nın büyülü atmosferine ve çılgın kazancına tercih edecek kadar saygıdeğer ve önemli bir karakter...
    kimsenin fark etmediği björn & benny'yi, varlığıyla abba'ya dönüştürecek kadar üst düzey bir müzisyen...
    boşanmaya karar verdikleri dönemde, björn'ün yazdığı ve agnetha'nın söylediği the winner takes it all'u dinliyorum zaman zaman.
    hayatım boyunca, herhangi biriyle, "bu bizim" diyeceğimiz bir şarkımız olmadı.
    ama bu benim şarkım olsun...
  • an itibariyle trt 2'de kendisi hakkında belgeseli dönmekte olan şarkıcı.
  • gençliğinde aşırı güzelmiş bu teyze. entrylere konu olan meşhur popo da şu imiş; görsel.
  • hanım okursa kızacak ama, vallahi kutsal bilgi kaynağına katkı olsun diye yazıyorum: totosu çok güzel(miş). öyle diyorlar, doğru olabilir galiba, ki uğruna facebook grupları bile kurulmuş.
  • abba kariyeri boyunca bu yönünü hiç sergilememiş olsa da çok iyi bir piyanisttir aynı zamanda.
  • gençliğinde hem fiziksel olarak hem de ses olarak üst düzey bir sanatçıymış. kendisiyle ilgili şöyle bir anım var: abba dinlerdim fakat hiçbir zaman kliplerini izlememiştim. neyse geçen gün youtube'ta gezinirken gimme gimme gimme a man after midnight isimli şaheserin klibine denk geldim. kendisinin yüz hatları bundan birkaç sene önce flörtleştiğim kıza benziyormuş. kızla da uzun süredir herhangi bir dialogum yok. bunu fark ettikten iki gün sonra kızın beni her yerden silip, engellediği bildirimi geldi. * büyük ihtimalle twitter'da besim tibuk'un murat karayalçın için adam yetmiş yaşına geldi hala solcu dediği videoyu beğendiğim için bu oldu ama ilginç bir rastlantı oldu. bu arada kız agnetha faltskog kadar güzel değildi. ama andırıyordu yani. *
  • kendisini james hetfield'a benzetiyorum. biraz sakal bıyık çiz aynı james hetfield.görsel
hesabın var mı? giriş yap