• ... ve türk televizyonculuğu zeka ile tanıştı.
  • --- spoiler ---

şevval sam'ın ablası, kardeşini aramadan evvel 2 milyon doları kuruşu kuruşuna saymıştır. brava!

--- spoiler ---
  • çizgi roman uyarlamasıdır. eleştirirken bunu da dikkate almak lazım. fantastik kurgu tabi olacaktır. gerçekte x hastalığını tedavi etmeyen y hapı tabi ki de edecektir. edecek ki ortaya "acayip hikaye" çıksın. "şimdi değil lan kahvemi ben isteyince yap" deyip 10 saniye sonra "nerde kaldı lan benim kahve" diye bağıran adamlar olacak ki durum karikatürize edilsin.

çizgi romanla televizyon dizisinin farkını anlayamayanlara bir soru: sizce kaç leyla ile mecnun hayranı leyla ile mecnun'un çizgi romanını okur? hı?
  • götüne koyim deseler sansürlerindi. amınakoyim diyerek çocuk yapmaya teşvik var. bilinç altımız işgal altında g.k
  • --- spoiler ---
    şevval sam'ın oyunculuğunu intihar eden kadın numarası yapan bir muhabirin oyunculuğu olarak neden değerlendirmiyorsunuz sevgili ekşi sözlük eşrafı. bilinçli bir yapmacıklık olamaz mı sizce de? bence olur, güzel de olur düşününce.

--- spoiler ---
  • galip tekin'i hayatında duymamış ergenler tarafından sanırım tam anlaşılamamış dizi. galip tekin'i duyan, bilen ve buna rağmen beğenmeyenlere ise şaşırıyor, galip tekin televizyona daha başka nasıl uyarlanır fikir yürütmelerini temenni ediyorum. buram buram galip tekin kokan bu diziyi televizyona kazandıran adama ise bravo diyorum. diziyi yöneten, üreten, finansal çabayı gösteren, onay veren, inisiyatif alan kişiye, kişilere sözüm ise; yaptığınız şey televizyonda hiç görmeye alışık olmadığımız sanat'ı çerçeve sınırları dahilinde bize göstermek, hissettirmek. bir galip tekin fanı değilsiniz belli, ama yine de oldukça başarılı bir başlangıç. sakın bitirmeyin lan diziyi oyarım.
  • bir spoilerlik canı var.
  • doktor ve hemşire karakterlerine bayıldığım dizi.

+ size sevgi lazım, su lazım.
    - bir iğne yapayım mı?
  • star tv nin yeni dizisi. her bölüm böyle garip ibne gibin puşt gibin hikayeler anlatılacak. ilk bölümde haluk bilginer, hayko çepkin isimler oynayacak.
  • ilk bölümünün 13. cuma'ya denk gelmesi veya getirilmesi ayrı bir heyecan vermektedir.
hesabın var mı? giriş yap