• bu adama dair en sevdigim hadise, yilmaz bir anti-emperyalist ve anti-militarist olarak askerligini dogrudan nato ussunde yapmasidir efendim. evet.
  • nerede o eski gençlik diye diye başımın etini yiyen şahsiyet. tembel bu gençlik abisi napsın...

müzik zevkine doyum olmayan, sıkı iron maiden fan, süper yazıları olan yazar. sadece yazar olsa bir de yönetmen. güney illerinde dekolte giyen kadınlar hakkında yazısı vardır ki tadından yinmez; pek iyi bir gözlemcidir kendisi, derinlere dalar*. ve bir de sezgileri fazlaca güçlüdür.

yaklaşık 7 yıl önce mp3 player denilen minik şeyi yurt dışından getirtip bize gösterdiğinde böyle ağzımız açık aval bakmıştık.

filminde oynamaya ısrar etti de kabul etmedim. ne o filmi benim sayemde ödül alacak, yok öyle yağma*. oynamicam bakalım kendi bileğinin hakkıyla altın portakal kazanacak mı**, beklemekteyiz efendim...

ha buarada güzelim uzun saçlarına kıymıştır kendisi, sizlerden uzak...

(bkz: freedom)
  • abim:)
  • saclari git gide uzayan(ne garip dimi?) ve yakında daha cok kiskanacagim beşer
  • bu olumlu ile bir sehri beraber fethedecegiz ve biz o gunu beklemekteyiz*
  • orta dogu ve balkanlarin en super fotograf ceken adami olmasinin yani sira, birlikteyken en cok eglendiklerim ve beni en guzel anlayan insanlar siralamasi yapsam ilk 3e girer bu.
  • bensiz bir meet'te nasil eglenecegini, neye ya da kime gulecegini, kimin fotograflarini cekecegini merak ettigim yazar bu. hayir insan cuma toplasir hic olmazsa. bir yolunu bulur geliriz biz de.
  • herseyin bir baslangıcı olur abdulica* bazı konularda atılım göstermemiz icin bizim baslangıcımız oldu..cevresinde bir cok insan vardır cunku kendisi sevecen ve sahip cıkan hatanız olduğunda kafanıza tak diye vuran bir kisiliktir.*adanada kazanılmış nadir dostluklardan birisinin adıdır kendisi.seviyoruz.*
  • zirve sayesinde* özlem giderdiğim,saçları yana yatmış canım abim.hastasıyız.*
hesabın var mı? giriş yap