• bjk ile malmö'yü kardeş yapan skordur. hala kırılamamış malmö tarafından egale edilmiştir.
  • malmö 8-0 yenilince bjk 7-0 yenilmiş sayılmış böylece bjk "en farklı skorla maglubiyet" rekorundan kurtulmuştur.

ya da bjk lı arkadasın kafasında sorun var.
  • durup durup gündeme getirilmesi salaklık da

''türkiye süper liginin diğer büyük takımları da gidebilirse kırılacak, şampiyonlar liginin en farklı skorudur."

demek ayrı salaklık. oğlum bu skorun çıktığı maç 2007'de oynandı. o günden sonra

galatasaray
    fenerbahçe
    trabzonspor
    bursaspor

gidip şampiyonlar liginde oynadı. rekor da kırılmadı.

pazar sabahı bu saatte açık nalburu nereden buldun?
  • gülelim eğlenelim tabi, rakiplerle dalga geçmek futbolun diğer bir güzelliği.

ama şöyle bir anekdot paylaşayım. 2014 dünya kupası yarı finalinde almanya brezilya karşısında 7-0 öndeyken mesut özil bomboş pozisyonda julio cesar'ın üstüne vurdu topu. dönen atakta brezilya golü attı maç 7-1 bitti. şayet mesut atmış olsaydı bir dünya kupası yarı finalinde, dünya kupalarının gelmiş geçmiş en büyük takımı, kendi evinde, 80 bin kişilik mabedinde 8-0 yenilmiş olacaktı.

o gün bugündür barışığımdır ben bu skorla. dalgası geçildi mi ben de katılırım, futbolu o kadar ciddiye almaya gerek yok. hakan arıkan'la barışık değilim ama. onu belirteyim.
  • bjk'nin malmö ile paylaştığı şl gol farkı rekorudur. ayrıca sanıyorum birkaç şahıs dışında "bak bu takımlar da böyle yenildi ozaman bizimki sayılmaz" diyecek yoktur.
  • 8-0 yenilip, 6 puan alınan grup olmuştur. alamayanlara girsin.

not editi: 4 tane yedik :) ohyyşşş
  • beşiktaşlıyım ama her 8-0 muhabbeti açıldığında şu video aklıma geliyor ve çok gülüyorum.

videonun altındaki "8 defa yere vurdu montu" tespiti de muhteşem.

biz beşiktaşlılar, fenerbahçe ve galatasaray, psg, real madrid gibi takımlarla her karşılaştıklarında, skor 4 ve üzerinde olduğunda, her seferinde heyecanlanıyoruz, ulan bu sefer en azından 8 belki 9 olur da, bu 8-0 muhabbetinden kurtuluruz diye. ama yok olmuyor, olmuyor. yani 6 kasım da real, 8 tane atamaz mıydı, 6 yerine, atardı. ya da dün akşam (bkz: 11 aralık 2019 psg galatasaray maçı) psg atamaz mıydı 8 atardı ama işte derin galatasaray izin verdirmiyor*.
  • unutulmaz. bize olanlar, yaşananlar unutulmaz. nasıl olur unutulur?
  • iki takım tarafından paylaşılan, en farklı mağlubiyet kategorisindeki uefa şampiyonlar ligi istatistiğidir.

takımların isimleri ise şöyle;

beşiktaş jimnastik kulübü
    malmö ff
hesabın var mı? giriş yap