• incil'de sözü edilen 666'nın dünyanın sonunu getireceğinden bahsedilir. incil'in ilk yazıldığı dil ibranice'dir. enteresan olan ibranice'de 666'nın yazılışı şu şekildedir: www
  • 666 şeytanın simgeleyen sayıya verilen sayıdır.anlamsız cümle ama olsun. 777 melekleri temsil eder.333 kadınları.1234 ise genellikle cep telefonlarında kullanılan pin sayısıdır.
  • öss numaramın son üç sayısı -2145308666-. sıra numaram da 13 tü. sallanıyordu bir de. bunların bir işaret olduğuna karar kıldım.
  • acikogretim sinavlarinda sinava girmedi icin kullanilan manidar aciklama kodu,

"666: sinava girmedi"

bir nevi seytana uydum girmedim anlamina geliyor olsa gerek.
  • nostradamusun en buyuk kehaneti...21. yuzyilin 666 sayisiyla yonetilicek demis...
    incilin en buyuk kehaneti...20. yuzyilin 2. ortasinda ortaya cikicak....
    ibranice 6 w'nin yazilisidir. 666 da www oluyor. bilmem tanidik mi !

2011 editi : 666 yunancada da sss anlamina gelmektedir. benim 21. yuzyilimi yonetiyor harbiden. hasss
  • sözlüğün karma sabiti. şöyle ki , ssg'nin karması herzaman 666. diğer yazarların karmaları da burdan baz alınarak hesaplanıyor.

misal ssg'nin entryleri kötülendi diyelim, karması düşmesi gerek ama düşmüyor yine 666 ya sabitleniyor. diğer tüm yazarların karması yükseliyor.

demekki neymiş, ssg'yi kötüledikçe kendi karmamız artacakmış.

*
  • 6 haziran doğum günüm, 2006 yılını heyecanla bekledim, 06.06.06 yani 666, bi bok olmadı anasını satiim, hikaye bunlar, ne boynuz çıkarttım, ne kuyruk...

not:bana bakın, efendi olun, boynuz dediysek şeytanı kastettik herhalde, kırarım toynağınızı:))
  • pulp fiction'daki çantanın şifresi...
  • bi tekno grubu
    alarmayi bunlar yapmi$ hatta
hesabın var mı? giriş yap