• bu inadın cahil cesaretinden başka bi tanımı olamaz.
  • tayyibin hala özür dilemeyerek, inadıyla kendini nasıl bitirdiğini milletçe izlediğimiz basın toplantısıdır. el kol sallayan, ara ara sert vurgulamalar yapan başbakan şimdi hep mühaliflerinin düştüğü kendini umutsuzca tekrar etmekten başka çıkış yolsuzluğu çukurunda, köşeye sıkıştırılmış şekilde kendini savunmaya çalışmaktadır.

sun tzu şunu der ki kaçıp sıkışmış bir orduya saldırmayınız, onlar köşeye sıkıştıklarında canları için çok daha güçlü çatışırlar, ancak kendi hallerine bıraktıklarınızda söndüklerini göreceksiniz. yarabbi ne devleri söndürüyor. hakk'a sığınırım!
  • en kral soruyu yine reuters muhabirinin sorduğu toplantıdır.

yardımcınız özür diledi, kabul ediyo musunuz ?

edit: özür falan dilemiyor. hâlâ yüzde 50, bili bili diyor.
  • çok etkili olmuştur.

misal ben, kaç gündür gidiyorum bugün gitmeyeyim, erken uyur yarın daha çok giderim diye düşünüyordum az önce.

ofiste tv olmadığından izleyemedim ancak yorumları okudum mesajı aldım.

şimdi bagaja baktım eşofman var, kapşonlu var, t-shirt var, spor ayakkabı var. eh, baret gaz maskesi, gözlük, limon, sirke rennie gibi şeyler zaten ilkyardım çantasının yanındaki çantada duruyorlar.

akşam gezi parkına gitmek için herşey hazır, rte de konuşmuş, şimdi gel de gitme oraya.
  • cnn tük ntv habertürk üçlüsünü aldı bir telaş şimdi
    "ulaan akşam geliyor, lafından da dönmedi, bizi böyle görürse n'apıcaz?"
  • adam tum ulkeyi birlestirmeye yemin etmis. super toplanti.
  • g.o.r.a. filminden alınmış repliklere benzer söylemlerin olduğu toplantı.
  • başbakanın en ufak değişim göstermediği açıklamadır. konuştuğu anda borsa inanılmaz hızlı düşüyor. dolar 1.90'a geldi yine.

özet geçiyorum : arkadaşlar h.sonu yine cümbüş var herkes solüsyonları hazırlasın.
  • emre belözoğlu başbakan olsa bundan daha sakin konuşurdu yeminle. rte'nin hala eylemlerden bir şey anlamadığını gösteren toplantıdır.
hesabın var mı? giriş yap