• --- spoiler ---

bu filmdeki en sevdiğim espri şudur;

lucy'nin içinde bulunduğu araba önüne inek çıktığı için kaza yapar. bunu luci'ye anlatırlar ve şöyle bir diyalog gerçekleşir;

lucy: inek ne durumda peki?
    henry: tıpkı senin gibi. her gün onu inek olduğuna inandırmaları gerekiyor.

--- spoiler ---
  • altinci his spoileri iceren film. hem de oyle bi spoiler ki akillara ziyan
  • dogum gunu pastasinin uzerindeki mumlari uflemenin her zaman cok da eglendirici olmadigini anlatan bir filmdir ayni zamanda.
  • ne zaman bu filmi hatırlasam gülümsüyorum. ne sıcak bi filmmiş lan, izledikten yıllar sonra daha iyi hissediyorum bunu. vay arkadaş, sırıtıyorum yine. hayat da böyle pespembe olsa keşke hep.
  • adam sandler'ın drew barrymore'ın abisini ve babasını ikna etmeye çalışırken arada geçen diyalog (cümleler tam olarak hatırlanmasa da):

adam: bakın benim istediğim tek gecelik bir ilişki değil!
    drew'ın abisi: hey, onunla geçen her gün tek gecelik bir ilişki!!
  • filmde en sevdiğim karakter 10 second tom
  • bugüne kadar 6 kez izleyip de hiç sklmadigim hatta izlerken ayıla bayıla büyük hayranlıklar içerisinde "işte bunu istiyoruuuummm" şeklinde yorumların havada ucustugu filmdir kendisi, çünkü bir insan bir insana böyle a$ik olamaz.höh.

edit: böyle aşk olur ama bir iki yıla o da biter. kimse kimseye ilk zamanlardaki özeni gösteremez aynı sevgiyle. kesinlikle inanmıyorum.
    (bkz: mutlu ask varsa da mutlu son yoktur)
  • bir kadini hergun kendinize aşık ediyorsunuz ve aynı kadından hergun ilk öpücüğü alıyorsunuz. adam sandler'ı kıskanmamak elde değil.
  • "kimse beni asla bu kadar sevmiceeeek böhühühühü" seklinde haykirislara sebep olsa da pek hos, pek keyifli bir romantik komedi.
hesabın var mı? giriş yap