• adalet bu trafik teröristlerinin cezasını vermiyor maalesef. mevcut hukuk düzeninde 2 tane şerit değiştirme cezası verirler gönderirler.

edit: evet sözlükte beklediğim gibi fiorino sürücüsü suçlu çıkarılmış. onun o saatte orada ne işi varmış ekolü sözlükte de devrede.

bunlar sollarken biri önüne kırdığında "izin vermiyor musunuz? peki rahatsız ettim özür dilerim" diyorlar galiba.
  • şerefsize bak lan. resmen fiorinocunun canına kast etmiş.
  • 2 tane trafik magandasının (ticari ve tır )hesaplaşması...
  • tır şoförünün ne olduğunu görüyoruz onu tartışmaya bile gerek yok da fiorino'nun yaptığı harekete ne demeli?

alt tarafı yol lan. sollasan 3 saniye daha erken gideceksin gittiğin yere. neyin davasıdır anlam veremiyorum. önündeki tırcı şerefsiz, sen niye inat ediyorsun, olan sana oldu.
  • 0.39 gibi sol şerit boş. fiorino neden ısrarla sağdan sollamaya çalışıyor anlamadım.

sağdan sollamaya çalışan aracın da hatalı olduğunu düşündüğüm kaza.

edit: şu videoda tır şoförü olayı anlatmış. adamlar tıra bildiğin pusu kurmuşlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=ga3oblvioyg
  • fiorino'daki maceraperest arkadaşın derdi neydi ki? tırcı ayrı bir orospu çocuğu ama fiorino'daki vatandaş da çok aklı baliğ değil kimse kusura bakmasın.
  • 2 sorum var..birincisi insanın canına kast etmek bu kadar kolaymı..ikincisi sen canını yolda mı buldum be kardeşim.bas git ne uğraşıyorsun
  • ucuz atlatılmıştır. ara gazlarda siyah duman atmasından anlayacağımız üzere fiorinocu da gaz pedalını pervasızca kökleyecek kadar hırslanmış. ikisi de manyak bunların ikisinden de uzak durmak lazım.
    çok zor aq alo 155 bla bla yoldayım önümde bir gerizekalı var bana kaza yaptırmaya çalışıyor lütfen ilk çevirmede durdurun. kamyon 5 saatcik yol kenarında yatsaydı sen zahmet etmezdin araç sahibi kan alırdı götünden zaten. aptal işte sanayiye git paşam şimdi.

edit: haklısınız arkadaşlar polisi aramak da çözüm değil ama medeniyete inanmaya devam edelim.
  • körler ve sağırlar. böyleleri daha çok kaza yapar da trafikten eksilirler inş.
hesabın var mı? giriş yap