• almanyadır.

fransa ve belçika da turnuvanın balonları olacaktır, bu iki takıma ümit bağlamak yersiz. belki klişe gelecek ama fransa'da gerçek anlamda bir kaptan yok ve bunun sıkıntısını çekecekler. '98 fransa kadrosuyla şu anki fransa kadrosunu yanyana koyun, ne demek istediğimi anlayacaksınız. o kadrodan lilian thuram, patrick vieira, laurent blanc, didier deschamps, marcel desailly, emmanuel petit, zinedine zidane, thierry henry gibi oyunculardan sadece bir tanesi şu anki fransa milli takımında olsa fransa favori diyebilirdim. adamlar vieira'lardan zidane'lardan pogba'ya düştüler, anlatmaya çalıştığım bu.

almanya gibi bir takımla karşılaşırlarsa bellerini doğrultmaları imkansız.
  • almanya olacaktır, gelenek devam edecektir. hatta "werner" gol kralı olacaktır.
  • almanya'yı desteklememe rağmen kupanın ispanya-fransa-brezilya üçlemesi arasında gideceğini düşünüyorum.

almanya'nın suudi arabistan ile oynadığı hazırlık maçındaki futbolunu hiç beğenmedim,futbolcular turnuvaya iyi hazırlanamamış gibi geldi bana,belki suudi arabistan'ı sallamadıkları için de öyle oynamış olabilirler.bilemiyorum bekleyip göreceğiz ama bana göre favoriler arasında değiller.
  • ispanya olacaktır.
  • fransa nın kadrosu çok iyi duruyor. yine en kötü final oynar gibi
  • kadın voleybolunda sırbistan, amerika ve çin iddialı ama diğer branşları bilemiyoruz tabi.
  • genç ve yetenekli kadrosuyla (bkz: fransa) kazanacaktır.

bonus : gol krallığı için oyumu (bkz: griezmann)'a veriyorum.
  • gönlüm cr7'den yana ama almanya, ispanya veya fransa diye düşünüyorum.
  • brezilya olacak.
  • belçika yıllardır genç futbolcuları ile göze hoş gelen furbollarını sergiliyorlar.

hepsi büyük takımlarda tecrübelendiler

bu sene bir kupa benim açımdan süpriz olmaz

ana favorim ise almanya, bayern münich forması ile mücadele eden alman futbolcuları çıplak gözle izleme fırsatını yakalamış biri olarak söylüyorum bambaşka bir şey oynuyorlar
hesabın var mı? giriş yap