• japonlarin tırtılı saldığı maç
  • herkesin futbol'u çok sevdiğini ama kurallarını öğrenmemekte ısrar ettiğini gösteren maç.

sevgili dostlar hem kırmızı kart hem penaltı olmaz diye bir kural yok. kasti olarak yapılan hareketlerde kırmızı çıkıyor penaltı da olsa.

dediğiniz kural topu almak için hareket yapıp penaltıya sebebiyet verilince uygulanıyor.
  • futbolcu milleti kadar mikrop meslek yok. kamera var. kontrol edecekler gene de kac gundur her pisligi yapiyorlar. simdi de herif gostere gostere eliyle dokunuyor. dakika 3 gol yesen ne olur anlamak mumkun degil.
  • spikerin halt ettiği maç. boş kalaye giden topu elle kesmek her zaman kırmızı kart.
  • japonya okyanusya takımı değildir, asya takımıdır.

okyanusya içinde yer alan takım adaları vardır bu onu okyanusya ülkesi yapmaz.

okyanusya ülkeleri şöyledir;

avustralya
    fiji
    kiribati
    marshall adaları
    mikronezya federe devletleri
    nauru
    palau adaları
    papua yeni gine
    solomon
    samoa
    tonga
    tuvalu
    vanuatu
    yeni zelenda
  • salak her yerde salak. 3.dakikada kaleye giden topu elle kesmek nedir gerizekalı? ne düşündün acaba o anda?

kuponumu sikip atan bir kolombiyaliya sahip maç.

(bkz: carlos sanchez)
  • arkadaş bu spikerden bir ben mi rahatsız oluyorum?

japonya ağır ağır, tıkır tıkır pozisyon bulmaya çalıştıkça herif "japonya vakit geçiriyor, japonya sürekli yan pas yapıyor" diye tutturdu bir türkü. tamam, japonlar harika futbol oynamıyor ama aynı boku almanya, arjantin yapınca süper futbol oluyor. napsın adamlar, piti piti saldırsınlar mı?

kolombiyalı öğrencilerim sağolsun büyük bir heyecanla izliyoruz ama bu spikerle bu maç bitmez. yazıktır. böyle adamlar dünya kupası heyecanına yakışmıyor.
  • hatırladığım kadarıyla penaltı çalıyorsan kırmızı çıkarma olayı sadece kasıtsız fauller için geçerli.

eğer bu tarz durumlarda da kırmızı çıkmayacaksa defans oyuncuları kaleye giden her topu elle çıkartır :)
  • hakem oldschool çıktı, eski usul penaltı kırmızı kart kombosu çekti. video hakem de düzeltmedi.
  • aralarında yaklaşık 14.800 kilometre olan iki ülkenin karşılaşması.

konu dünya kupası ise bana böyle maçlarla gelin
hesabın var mı? giriş yap