• milletin damarına nereden basmış beni ırgalamaz, benim damarıma bastığı yeri bi daha söyleyeyim: muktedir bizi sikerken ve bu alenen ortadayken, onu kollamak için çırpınması. mesela şu: (bkz: yağmur yağınca istifa eden belediye başkanı) alt yapı eksikliğinin doksan sene öncesiyle alakalı olduğunu söylemeye getirdiği nefis nedensellik kokan entrileri de bonus. ulan bana atatürk savunusu yaptıracaksınız neredeyse. trajikomik olmaya başladı.
  • giderek komiklesen cok kotu bir troll cakmasi. orhan server freudian unlenince mustafa kemal e camur atma yoluna sapti. pkk lı bir iki dallama var, onlara özenir belki yakında kürt milliyetçisi olur.

libidosu cok yuksek olmasa gerek mauthor a ozenmiyor.
  • sahurda spacecake yemiştir.
    (bkz: kafası iyi)
  • bu kadar olay cikardiktan sonra kendi basligina twitter sayfasinin linkini yazan yazar.
    gun gecmiyorki populer olmaya calisan yazarlarin umutsuzluktan yapmayacagi sey kalmamis. bu tipler kendilerini ben eksi sozlukten zerzavat(ornek) diye tanitir sosyal ortamlarda.
    argumani ise basa sarilmis kaset gibi "ama yat almis, ama yat almis" dan ibaret. bence biraz daha calissin potansiyel var, malzeme uzerinde tarihsel bir iki arguman olsa trollumuz servise hazirdir.
  • içine savanora kaçmış zat.çok afedersiniz size kaçsa sizde sözlüğü foruma, hatta hatta tıbbi destek hattına çevirirdiniz : "şu an güvertenin direkleri çok fena göynümü bulandırıyor, ne yapmalıyım sayın gömeneç?" diye mesajlar yağdırırdınız.lütfen biraz empati, lütfen biraz hoşgörü, lütfen biraz konjüktür sahibi olmaya çalışalım.

ayrıca kendisinin author beyefendi ile (selam cancişim) çok hoş sohbetler, sahurdan seher vaktine değin süren muhabbetler yapacağına eminim.yalnız onun evde de qmatic vardı galiba, az biraz beklemesi gerek.
  • bok atmakla, gerçeği saptırmak arasındaki farkı göremeyen taraftarlara sahip yazar. ben ne demiştim? troll ise yazar, her zaman taraftarı bulunur onun. aynı kafadan olunca zor olmuyor. devam edin, götümle gülerken ben de rahatlamış oluyorum.
  • ataya bok atarken sözlük formatının dışına çıkıp, entrylere forum tarzında cevap vermesiyle ne kadar gözünün döndüğünü tahmin edemediğim varlık
  • sözlük formatını sikip atmış kişidir. '' ya hacım, bak hacım '' diye diye forumun kralını yapmıştır. bir de klavyeye rast gele basarak gülenler ekolündendir ki evlerden ırak. özel hayatında kullan msn'de yaz ne bileyim de sözlükte her entry nin başına koyunca çok göze batıyor.
  • sözlüğü foruma çevirmeye çalışan başarısız bir troll... ya da "10 eylül trollü" falan.
hesabın var mı? giriş yap