• -yetmez.
  • valla 7-8 sene once as roma baskani "ekonomik olarak zor durumda kalirsak totti'yi satarim" demisti. taraftarlar da toplanti duzenleyip, kararlarini basinin onune gecip aciklamis ve "totti'yi satarsa once kulup binasini sonra evini atese veririz" gibi bi sey demisti. yemedi tabi totti'yi satmak.
    hayirlisiyla italya'nin sari kirmizili ekibine baskan olsa da bi muamele gorse.
  • beşiktaş'ın ve beşiktaşlının düşmanı..
  • isim: yeter yıldırım
    soyisim: demirören

bir mahkeme kararına bakar, çok da şık olur.
  • ilk istifa sesleri yükseldiğinde "bu takımı şampiyon yapmadan gitmem" demişti. geçen seneyi unutmuş olacak ki kendi üslubuyla hatırlatayım y1d1 virüsüne;

(bkz: 2 kupayı unutma vefasızlık yapma)
  • aylardır geri sayımlarla beklediğim kongre sonucunda 3. kez başkan seçilen kişi.

seçimi kaybeden murat aksu'dan daha üzgünüm. murat aksu gibi sadece soru işaretinden ibaret bir aday bile kendisinden daha değerliydi benim için, ve hatta bu soru işareti kendisinin kurduğu yönetimde asbaşkanlık yapmış olması ile midemi ekşitmesine rağmen.

gençlerbirliği maçı cuma günü olmasından dolayı gidebilecek miyim bilemiyorum. ancak emin olduğum bir şey var, maç için tribünde yerimi alsam da, o saatte televizyon başında olmayıp çalışsam da burulacak içim, gol attığımda yine sevineceğim ancak yerime oturduktan ve golün etkisi geçtikten sonra yine dalacağım kara bulutların içine.

bir de, benim beşiktaşlılıkım'dan gram eksiltemeyecek, hatta beşiktaş'a daha bir bağlanmamı sağlayacak adamdır bu adam!
  • süleyman seba ile 14 sene, istifa etmezse ya da her hangi bir ekstra durum olmazsa bu abiyle en az 9 sene. hayat ne garip, gemiler falan...
  • tahminen 3 sene sonra beşiktaş'ın 120 milyon tl borçlanacağı şahıs, beşiktaş için kanser, türk futbolu için yara...
  • tek başarılı olduğu proje bir sonraki seçimlerde yeniden başkan olabilmek olan sürrealist.

birileri bizimle dalga geçiyor olmasın? isviçreli bilim adamlarının deneyine maruz kalmayalım da.
  • türkiye'nin laporta'sı olan mükemmel insan, kaliteli başkan. bu yüce insan tanrının beşiktaşıma yaptığı bir kıyaktır. ayrıca haldun üstünel ve aziz yıldırım gibi vasat yöneticilere acilen beş adımda transfer dersleri vermesi gerekir, aslan yürekli başkanımızın.
hesabın var mı? giriş yap