• tatlı kaçıklar ve o yıllar. kimsenin taş bebek olmaya kasmadığı veya jön tribine girmediği sadece güzel ve yakışıklı oyuncuların değil yetenekli oyuncuların (tiyatrocuların)dizilerde oynadığı güzelim yıllar. bi düşünür müsünüz perihan abla’da süper baba’da ya da ikinci bahar’da kimdi jön kimdi taş ? biz medeti ne çok sevdik ya da çarli’de ki ilker aksum’u. şimdi dizi film ünlülerine bakalım , çağatay,kıvanç,kenan,engin altan,burak özçivit vs vs vs kadınlar desen hepsi prenses ve samimiyetten uzak içi boş diziler. mahallenin muhtarlarını erkan can için izlerdik. jön müydü ? şevket altuğ ?
  • ah be cakabo dedirtmiştir.

(bkz: #9014161)
  • bir kere stand-up şovunda izlemiştim.

kaba espriler, belaltı konular ve saldırgan bir üslup kullanmadan, "mahallenin hoşsohbet abisi" kıvamında keyifle gülümsetmişti.

eski türkiye'nin güzelliklerini simgeleyen değerlerden biriydi. özleyeceğiz.
  • 12 kasim 2005 gecesi gaziantep sato restoran'da bir dügünün sunuculugunu yapmıs sahıstır. kendisi komedyenden cok alkolun pencesine düsmüs bir adam izlenimi verdi maalesef bana. kötü espriler, nikah kıyılacakken yapılan zorlama sakalarla dügünün atmosferini bozmustur kendisi.

eski tatli kaciklar'daki halinden eser yoktu. acilen ickiyi bırakmalı yoksa bu haliyle zor götürür. çok saglıksız görünüyordu...
  • yıllar yıllar önce, kendisinin stand up şovuna gitmiştim, gösterinin sonunda bir kadehe rakı doldurup fondiplemisti, ardından da ben de böyleyim, her gece bir otuz beşlik içmezsem uyuyamam demişti, üstünden neredeyse yirmi yıl geçmiş, internette alkol yüzünden vücudunun belli uzuvlarının işlevini yitirdiğini ampute olduğunu ağlayarak anlatıyordu, iyi de adam her gün içkiyi istirmar edercesine içerken ne bekliyordun ki demiştim içimden, bu da böyle bir anımdir, allah rahmet eylesin
  • 58 yaşında, akciğer kanserine bağlı solunum yetmezliğinden vefat etmiş izmir tire’li sahne sanatçısı.
  • nerdedir ne yapar diye merak ettiren, yakın zamanda muhtemel bir karaciğer iflası ile haberlerde görmekten endişe ettiğim kişi.
  • zamanında yapılmış bir "komedyenler yarışması" sayesinde gafur uzuner ve ercan akışık'la beraber meşhur olan üçüncü şahıs. tuhaf, tam ifade edemediğim türden bir yakınlık/benzerlik/paralellik de vardır nitekim bu üçlü arasında: "komik olmamak" desek az kalır; başka bir şey. bilemedim.

tatlı kaçıklar'a yakışmıştır menteş; kanımca kendi kariyerinin de doruk noktası olmuştur o dizi.
  • çocukken izlediğim ilk tek kişilik gösterinin kahramanı, orta anadolu'nun küçük bir ilçesine gelmişti ve geldiği sene en ünlü olduğu seneydi tek bir ego hatırlamıyorum, gösterisine gelen herkesle tek tek el sıkışmıştı, ben imza bile almıştım kendisinden benim hatıramda böyle yer edindi.. allah rahmet eylesin geride bıraktıklarına sabırlar versin.
  • f. terim'in babası öldüğünde ortalığı ayağa kaldıran bir güruh vardı burada. binlerce methiye düzüldü belki, küfürler edildi, lanetler okundu neden fterim'in babasını kutsamıyorsun ey tff diye. #86375830

diğer taraftan sanatçı diyebileceğimiz naif ve nadir insanlardan birini kaybettiğimizde yaşanan vurdumduymazlık yine burada.
    mehmet ali bey'le beraber iyi bir ikiliydiler tv'nin evlerimizde yeni yeni yer ettiği zamanlarda. analım.
hesabın var mı? giriş yap