• yazarları için hoş olmayan bir durum yaratmış sözlük. sonuçta sözlüğün ticari bir değeri, sahibinin ticari kaygıları olsa da yazarlara böyle keyfi bir engel koymak uygunsuz kaçmış.

(bkz: ruhunu satmak)
  • eskiden pavyon kapatmak diye bir şey vardı, son reklamı tam da o hesap olmuş. ben bir sözlükte yönetici olsam yazarlarımı konsomatris durumuna düşürmezdim sanırım.
  • muhtemelen şu an yazarlarının beynine kan sıçramıştır.
  • uludağsözlükte yazar olmanın osuruk kadar değeri olmadığını bir kez daha anlatmış olan sözlüktür, şu an itibariyle itici, bir o kadar sevimsiz ve de güvensiz duruyordur.
  • kaynak kodunda neden "hacked.php" yazdığını anlayamadığım reklam. lan?
  • " bu siteye erisim reklam karari ile engellenmistir!!! " --zall, ocak 2010
  • sıradaki ticari hamlesini merak ediyorum ulu sözlüğün, her yazarının en beğenilen entry'sini alıp diğer sözlüklere satsın mesela, dost işi, ucuz yollu.
  • kullanıcılarını bu kadar malak yerine koyan bir oluşum daha görmedim.
    şu olaydan sonra sitede yazmayı sürdürenlere hakikaten başka bir gözle bakacağım.
  • inci sözlük' ü mahvettin yetmedi, seni sen yapan değerleride harcamaya başladın. ha işte doğru yoldasın zall. para ne menem bir şey değil mi, insanın gözünü döndürüyor. tabi sende haklısın zall bir anda altın bumuş magribli gibi oldun. ama farkında mısın insanların duyguları ile oynuyorsun? zamanında senin işe yaramayan sözlüğünde bende takıldım ve halen daha yazarlığım durur. ne zaman ki amacım olan ekşi' ye ulaştım. orada yazdığım yazılarada geçirdiğim zamanada acıdım. boşuna zaman kaybetmişim. o günden sonra hiç yazmadım diyebilirim.

bu sözümde sevgili uludağ yazarlarına: beyler okunmadığınızın bilmem farkında mısınız? hani o yazdıklarınız var ya işte onların yüzde 90 ı okunmuyor başkaları tarafından. sizler uludağ sözlükte bal yapmayan arılarsınız. ama ne yapalım internette başka zamanınızı geçireceğiniz. adam akıllı mecra yok. en iyisi ne yapın biliyor musunuz. bi çıkın dolaşın, hava alın, kitap okuyun, kalkın şu kahrolası bilgisayarın başından.
hesabın var mı? giriş yap