• çok da kaliteli olmayan bir sözlük.

böyle söylebilirsiniz mesela. zall'ın yönetim anlayışını da kötüleyebilrsiniz. daha pek çok şey yazabilirsiniz. ama bir sözlüğü eleştirirken sahibinin konuşma stili üzerinden eleştirmek nasıl bir zekadır düşünmek lazım.

tıpkı aziz yıldırım'ı r harfinden vurmak gibi bir şeydir herhalde.

ulu'da sürekli takılan ve yönetim anlayışını çok da beğenmeyen biri olarak, zall'ın söz konusu videodaki sözlükle ilgili heyecanına ancak sıcak bir tebessüm eder saygı duyarım.
  • terbiyesizlerin ağzına biber sürüyorlar bu sözlükte. kazara içinde "am" falan gibi bir kelime geçiyorsa entry sizlere ömür. "şey" demek gerekiyormuş. bi yaşıma daha girdim. cidden !
  • i can football gibi bir yer. ortada bir istek var ama kimse ne yaptığını bilmiyor hurra başlık yazma, bakınız verme ve aynı konuları yüz küsür değişik başlıkta işleme gibi bir takım alışkanlıkları var sevgili yazarlarının, author da yazıyor ayrıca.
  • okan bayülgen'in an itibariyle programında görüş sorduğu, bir yazarın da buna karşılık verip çoğul konuşarak temsil ettiği sözlük. oysa ben "ben kendi görüşümü belirteyim ama bu sözlüğün fikri değildir" demesini bekliyordum.
  • zirvelerinde sanat tartışıyorlarmış. ilginç. bizim zirvelerde bi gariplik var diyordum ahan da buldum, buymuş işte. el alem sanat tartışsın biz hala hatun kaldırma derdinde. biz niye tartışmıyoruz lan?
  • aralarında taksitle cd almak isteyenler varmış.. kredi kartın red vermesin?
  • disko kralı'na çok ve boş konuşan şaka gibi tipler göndermiş klon.
  • sanata değer verdiğini iddia edip, sanatı ucuza getirmeye çalışan bir kısmı disko kralı'nda aylin aslım'dan ayar yemekte şu anda.
  • disko kralı'nda bir grup hormonu fazla gelmiş ergen tarafından temsil edilmekte an itibariyle.
  • bizim gibi olmadıklarını düşünerek yabancı addettiğimiz insanlar güruhu.

aynı bizim gibiler, farkında değil misin sözlükçü?
hesabın var mı? giriş yap