• toplu delirme hallerine örnek teşkil eden marka mı ne işte. marka.
  • ugg ve benzeri dönemsel moda esintileri zamanın geçtiğinin kanıtıdır zannımca. etrafta gezinirken bu garip giyeceği giyen dişi sayısının fazlalığını hissettiğimde bilirim ki artık başka bir jenerasyon, başka bir zaman, başka bir garip giyecek çağına adım atmışız. bu durum daha önceki benzer akımlarda da aynı biçimlerde başgösterdi, eder, edecek..
  • kullanışsız duran sırf moda olduğu için giyildiğini düşündüğüm ayakkabı, bot da olabilir, belki de çizme; kestiremiyorum.
    ama paraya kıyıp alan sürekli giyiyor bunu biliyorum. kendisi mevsimsiz, biçimsiz, pahalı ve revaçta.
  • skinny jean altında çok güzel duran, ayağı sıcak tutan ve topuklu ayakkabı gibi ayak sağlığını ve ortopedisini sikmeyen, düz tabanların tabanlıkla kullanbildiği güzel ayakkabı.

klasik modellerini sevmesem ve boku çıkarıldığı için öğk bulsam bile örgü olanları olağanüstü şahane.

http://2.bp.blogspot.com/…0/s400/knitted uggs 2.jpg
    http://www.splendicity.com/…classic-argyle-boot.jpg

ayrıca beğenmeyen giydirmesin sevgilisine, kardeşine. kimse zorla kızların ayağına ugg sokmuyor. ayrıca güzel bacaklarda şahane duruyor. eğer tüm ısrarlarınıza rağmen sevgiliniz giyiyorsa ayrılın.

hani birisi ayağınıza zorla giydirse anlıyacağım derdinizi, ama sizinle ilgi ve alakası olmayan başka birinin giydiği bir ayakkabıyı kendine dert etmek bildiğin salaklık. yada boş insanların kendilerini boş şeyleri dert edinmesi.

hani şu gladyatörler gerçekten iğrenç. onun yerine aynı rahatlıkta zarif sandaletler giyilebilir. ama bu ugg denen şeyin özellikle örgü olanları hem sıcak, hem rahat hemde zarif. tasarımcısını tebrik ediyorum.
  • tasarım yoksunu, zevksiz ve biraz parası olan salak kızlar giysin diye yapılmış, daha çok midyeye benzeyen "ayağa giyilenimsi". tasarımcısı tasarım teslim tarihine bir gün kala yapmış sanırım. *
  • sözlük ahalisinin yeni derdi olmuştur belli ki. milletin ayağındaki ayakkabıya karışmak da ne oluyor? beğenmeyene zorla mı giydiriyorlar?
  • sevmeyenlerin/müşterisi olmayanların, sevenlerden/müşterilerinden daha çok yorum yaptığı ürünler başarılı olmuş ürünlerdir... ugg da bu hesap.
  • kim ne derse desin dünyanın en rahat şeyi (converselerim alınmayın sizin yeriniz ayrı), rahatlığını geçtim yazın bile ayakları devamlı üşüyen bir insan olarak bulunmaz nimet benim gözümde. cardy modellerini de ayrıca beğeniyorum. uzun gömleğin altına da süper duruyorlar kanımca.
  • yer ankara armada alışveriş merkezi otoparkı, kahramanlarımız reflections ve arkadaşı.kendilerinden 100 metre ötede yürüyen 3 kıza bakmaktalar.

relections : soldan sağa sayalım, krem rengi şort,beyaz çorap,krem rengi ugg biiiir,ikiiii,üüüçç..
    arkadaşı : aaa hepsi aynı!!!

evet kombinasyon hep aynı,üstelik kızların saç renkleri bile aynı,pes...sevgilileri ayırtedemiyorsa şaşmamak gerek.ayakları sıcak tutuyordur muhakkak, fakat kara kış gelmeden ne gerek var giymeye kutuplarda mı yaşıyoruz ?
  • ne botmuş yahu.

satan bile "iğrenç gerçekten" diyo (valla bak.. bikaç gün önce denedim, satış görevlisi bakıp bakıp iğrenç dedi), nesi tartışılıyo anlamıyorum. rahatsa rahat, sıcak tutuyosa tutuyo. ama moda diye de böyle bişeye sokulmaz ki ayak. hem sağlıksız, ayak hava almıyo saatlerce onun içinde, dışına çıktığında halini tahmin bile edemiyorum.

soğuk iklimlerde insanlar bunu evde ayakları üşümesin diye giyiyolarmış (arkadaşların yalancısıyım) bizim millet pek meraklı tabi başkasında ne görse saldırıyo. altı üstü içi kürklü altı sünger botumsu bişey. hiç mi görmediniz? giyin çizme, giyin bot. oh mis.

okulda filan da görüyorum o tüylülerden almış tipler var. baktığım yerde 400liraydı. insanın aklı almıyo gerçekten.

(hele hele ayakları çocuk mezarı gibi, bacakları da oklavaya yapışmış hamur misali şekilsiz ve kalın olan hatunlar giymiyo mu, tam bir görüntü kirliliği..)
hesabın var mı? giriş yap