• an itibariyle mahmut özgener'in ingilizce sunum yaptığı adaylık.
    recep tayyip erdoğan da brezilya'dan video göndermiş.

şu simültane çeviri yapanlara da hastayım arkadaş. ben birilerinden türkçe konuşma dinlesem. yine türkçe olarak başka bir adama aktaramam ama elemanlar çeviri de yapıyor şakır şukur.
  • an itibariyle yavaş yavaş adaylık sunumundan çıkıp akp'nin seçim propagandasına dönüşen süreç.
  • "trenlerimiz de en az uçaklarımız kadar hızlıdır" dediler bu adaylığın tanıtım filminde. yalan söylemesek iyiydi.
  • avrupa nın anlamadığı bir duygusal teknikle katılmak ve sunum yapmanın belki sürpriz sonucu getirebilileceği adaylıktır.

oy verecek adamların balatalar ve devreleri toptan yanmış olabilir.
  • canlı yayında platini'nin bakışlarından pek hazetmediğim adaylık.
    hani ya ben kıllanıyorum kendi kendime ya kendisi poker face değil ya da çok delikanlı bir insan, açık oynuyor.
  • gördüğüm kadarıyla gayet iyi hazırlanmışız sunuma. tanıtım filmleri oldukça başarılı. her şeyi akp propagandası diye açıklamak da ne kadar malcadır. tabi akp'nin bi daha başa gelebilmesi için uefa'dan alacağı 13 oy çok önemlidir. allammmmm ya.
  • isviçreyle çekiştiğimiz adaylığımız lennart johansson tarafından sekteye uğrayıp organizasyon isviçreye gitmişti. bu seferde korkuyorum fransa'yla çekiştiğimi adaylık dosyamız michael platini sayesinde fransaya giderse diye. umarım korktuğum olmaz.
  • neden buğday tarlasında neden we are the world kıvamında bir kliple yarışta olduğumuzu
    ancak 14.05 sularında sormaya başlayacağımız adaylık.
  • - aabi noluur bize verin avrupa şampiyonası ev sahipliğini böhühhüü

gibi tanıtımlarla katıldığımız adaylık süreci.

her şeyden öte "ulan nası olsa katılamıyoruz baari ev sahibi olalım da direk katılalım" dedirtiyor.
hesabın var mı? giriş yap