• ensar'da cocuklar ne kadar alkol almislardi acaba??

edit: anlamayanlar icin
  • (bkz: mazeret göt gibidir herkeste bulunur)

sebebi alkol zaten yoksa insanimiz sapik falan degil, sümme haşa.

sacma önerme.
  • yalan. bunun doğru olduğunu düşünenler de potansiyel tecavüzcüdür.

alkolün ve diğer uyuşturucu-uyarıcı maddelerin en büyük özelliği, kişinin alt benliğini ortaya çıkartmasıdır. bu durumda, kişinin ayık kafayla düşündüğü fakat cesaret edemediği eylemleri fiiliyata dökmesine yol açan bir uyarıcı konumunda görebiliriz alkolü.

sende olmayan bir şeyi çıkartmaz. patronuna sinirlisindir, içer söversin. aşıksındır, içer ararsın. pislik bir sapıksındır, içer taciz edersin. alkolün senin ne mal olduğunu ortaya çıkarttığı gerçeğini örtbas etmek için de "alkollüydüm" dersin.

arkadaş bu alkol bi benim mi karakterimle oynamıyor? yıllardır her gün içerim, son dönemlerde de uyanır uyanmaz içmeye başlıyorum. bir gün içmediğim bile çok nadir. ne taciz, ne tecavüz, ne kavga, ne küfür vs. hiçbir şeyim de değişmedi. belki aksine normalde olduğumdan daha sakin bir adam oldum. kavgadan daha bir imtina eder oldum. alkolle mi alakalı yoksa biraz daha büyümekle mi alakalı bilemiyorum bunu.

sen bir pisliksen alkol ne yapsın? he eğer "ben bir pisliğim ve alkol alarak bu pisliğin dışa vurmasını istemiyorum" diyebilecek bir karakterdeysen de helal olsun. böyle devam etmen dileğiyle.

böyle düşünenlerin hepsinin cinsel hayatı "olm manitalara bi şişe viskiyi içirdik, amı götü dağıttılar. sonra tabi affetmedik." mantalitesinde olduğundan. kendilerinin tecavüzcü olduklarını asla kabul etmezler. alkol ve seks arasındaki tek bağlantı onlar için tecavüzden ibarettir.

tekrar söylüyorum. alkol çoğumuzun yapamadığını yapar. göte göt der. alkol tüketenlerden değil alkollüyken içinden başka biri çıkan tiplerden uzak durun. alkol bu anlamda sizin dostunuz. pis karakterli insanları size önceden gösteren bir araç...
  • katılmadığım tespit.
    tecavüz vakalarının çoğu cehalet ve dinsel sapkınlık kaynaklıdır ama hangi cahil ve ya yobaz potansiyel tecavüzcü olmak isterki?
    tabiki alkol gibi bir günah keçisine ihtiyaç duyacaktır.
    karaman'da 53 çocuğu taciz eden ve bunların çoğuna tecavüz eden zihniyet alkollümüydü yoksa muhafazakarmıydı?
    bu zihniyeti koruyan dönemin aile ve sosyal politikalar bakanı alkollümüydü?
  • örneklerle muhkemleşen görüş.

"topkapı sarayı'nın kutsal emanetler bölümü'nde 24 saat kuran-ı kerim okuyan hafızlardan s.e internette tanıştığı yaşları 14 ile 16 arasında değişen onlarca çocukla cinsel ilişkiye girdiği iddasıyla tutuklandı. s.e'nin tanıştığı çocukları para vererek ya da hediye kontör alarak cinsel ilişkiye zorladığı ileri sürülüyor.."
    http://www.hurriyet.com.tr/…10.asp?gid=229&sz=23826
  • imam nikahı kıyıldıktan sonra 14 yaşındaki çocuğun 30-40-50-60 ve hatta 70 yaşındaki sübyancının koynuna sokulması tecavüzden sayılmadığı için yaşanan sanrı.
  • küçücük yaştaki müslüman kız ve erkek çocuklarına taciz ve tecavüz ettikleri şüphesiyle yakalanıp yargılanlara bakıldığında geçerli olmadığı görülebilmektedir:

(bkz: hüseyin üzmez)
    (bkz: kemal pilavoğlu)
    (bkz: mustafa islamoğlu)
  • uyuşmak, sarhoş olmak sadece alkol ile, uyuşturucu ile olmaz.

umarım anlatabilmişimdir..
hesabın var mı? giriş yap