• türkiye'de mevcut olan bi insan evladıdır... haklı veya haksız ama yöntem bu olmamalı...

işin acı tarafı, 6* görevli memurun numara verilerek belirlenmesi... yemin ediyorum ben karpuzu bu kadar rahat seçemem la...

haberin silinme ihtimaline karşı;

--- spoiler ---

hatay’ın dörtyol emniyeti'nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. emniyet müdürlüğünün kantinini işleten akp gençlik kolları başkanı ömer uzun, polis memuru alper atilla ile tartıştı. atilla’yı sürdürmekle tehdit eden uzun, üniformasını çıkarmasını istedi.ardından arkadaşı, akp hatay milletvekili bayram türkoğlu’nun oğlunu olay yerine çağırdı. milletvekilinin oğlu istemi kağan türkoğlu da emniyet bahçesine gelerek polisleri tehdit etti. aydınlık gazetesinin haberine göre, olaya müdahale eden komiser yardımcısı murat emer, vekilin oğlu türkoğlu’na “sen benim memurumla bu şekilde konuşamazsın” uyarısında bulundu.

bu uyarıdan sonra durum daha da gerildi. dörtyol emniyet müdürü çok sayıda polisi bir odaya dizerek ellerine numara verdi ve ak parti gençlik kolları başkanı'ndan ve ak parti milletvekilinin oğlundan kendisi ile tartışan polisleri teşhis etmesini istedi. istemi kağan türkoğlu, odadaki polisleri uzun uzun inceledikten sonra kendisiyle tartışan komiser yardımcısını teşhis etti. bu arada ak parti milletvekili bayram türkoğlu'nun danışmanın da emniyet müdürlüğü'ndeki teşhis olayında odada bulunması dikkat çekti. türkoğlu'nun akrabalarının da olay sırasında karakol bahçesine gelerek ayrılmadıkları görüldü. ertesi gün milletvekilinin oğlunu uyaran komiser yardımcısı murat emer hakkında "açılacak disiplin soruşturmasının selameti" gerekçe gösterilerek görevden uzaklaştırma kararı verildi.

--- spoiler ---

http://www.gazeteport.com.tr/…niyette-buyuk-skandal

ekleme ı: her zaman haklı olarak sistemin rezilliğine dem vuruyoruz, sanırım bu rezilliği de en iyi şekilde anlatan yapım tropa de elite*... izlemediyseniz mutlaka bi göz atın derim...

ekleme ıı: olayla ilgili resmi yazı da gün yüzüne çıktı efem... http://image.haber7.com/…hive/esh1241_4jpg_h615.jpg

görüntüler sonrası ekleme: söz konusu kişinin yakını devletin her kademesinde sözü geçen biri olmasaydı, kimse kusura bakmasın ama o amirler bu kadar taltıf ikramın yanı sıra, yok o muydu yok şu muydu diye emir altındaki insanları karpuz sergisinde sergiler gibi sergilemezdi... kokuşmuş düzenin sempatik! evlatları sizi...

ekleme ıv: yaptığı açıklamalarda neden polis merkezine gittiğini açıklamayan genç adam... bi insan evladı da sorsun ne işin vardı genç senin orada diye? açıklamalarda varsa yoksa ''beni dövdüler, bana vurdular''... niye oradaydın kardeşim sen? bı onu söyle hele... akp gençlik kolları başkanı olan kantinci arkadaşına destek için mi? sahip olduğun gücü konuşturmak için mi? can sıkıntısından mı? ne diye, allah için bi söyle!
  • herkes gücünün yettiğini seviyor işte.
    polis gelir düz adama artislik yapar, döver, aşağılar. düz adam hakkını arayınca üstüne polis düz adamdan şikayetçi olur.
    vekil çocuğu gider düz polise artislik yapar. sürdürür, cart curt.

ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama emniyet müdürlüğünün kantinini işleten de akp gençlik kolları başkanı.

eskiden bu işler daha gizli saklı yapılırdı amk. artık iyice arsızlaştılar. yavuz hırsız hesabı.
    ortamın boku çıktı yemin ediyorum.
  • emniyet müdürlüğünün kantinini işleten ve tesadüfen aynı zamanda akp gençlik kolları başkanı olan ömer uzun'un arkadaşıymış.
  • bir tartıştığı polisten dayak yiyen kapıcı çocuğu değildir. kapıcı çocuğu dayak yer, vekil çocuğu görevden de aldırır evinden de aldırır.
  • güçlülerin demokrasisinde doğaldır böylesi vekil çocukları. güçlülerin demokrasisinde yargı askere, asker polise, vekil polise, polis sıradan halka sonra hepsi birden sıradan halka
  • - babaaa bana playstation al (kasım 2002)
    + tabii evladım

- babaaa bana araba al
    + tabii evladım (2006)

- babaaa bana şu kızı al
    + tabii evladım (2009)

- babaaa şu polisi görevden al
    + tabii evladım (2012)

(bkz: islami oktay)
  • yüzde 99'u müslüman olan bir ülkede, millevekili ya da belediye başkanı ya da başbakan ya da meclis başkanı çocuğu olmanın çöpçü çocuğu, kapıcı çocuğu, amele çocuğu olmaktan hiçbir farkı olmaması gerekir. bu iki grubun çocuklarının hak ve özgürlükleri tamamen eşittir; daha doğrusu, bu şekilde birbirinden ayrılabilecek iki grup diye bir şey yoktur. tek bir islam topluluğu vardır.

şimdi şu iki fotoğrafa bakalım.

http://tinyurl.com/ce7zhcy
    http://tinyurl.com/dxn4p6a

bu iki fotoğrafta başroldeki aynı kişi. birinde evleniyor, düğününde bülent arınç var, muhtemelen şahit ya da onun gibi bir şey.

(bkz: bülent arınç/#28453909)

ikincisinde, bir polisle tartışmış ve emniyet müdürlüğünde, polislerin her birinin eline bir numara verilmiş, hangisinin kendisiyle tartıştığını teşhis ediyor. daha sonra, haber doğruysa, teşhis ettiği polis görevden alınıyor.

kim bu insan? milletvekili çocuğu.

bu adamları, yani ak parti'yi "müslüman onlar" diyerek başa getiren, islam'dan namaz kılmak, oruç tutmak, kabe'ye gitmek dışında nasibini zerre kadar almamış ve almak da istemeyen bu halka herşey, ama herşey müstehak. herşey.
  • öncelikle polislerin tepki göstermesi gereken rezillik. arkadaş bu ülkede en sikindirik dizide bile bir bok geçiyor atıyorum hamamcılar odası bile ayaklanıyor, sen koskoca polis teşkilatısın düştüğün duruma bak. hak arıyanlara biber gazı sıka sıka kendi haklarını aramayı unuttular gari.
  • örnekleyelim bu konuyu. hopa olayları sırasında kalça kemiği kırılan halkevleri üyesi dilşat aktaş olayın üzerinden bir yıldan fazla zaman geçtiği halde savcılık izin vermediği için polisleri teşhis edemiyor. bu olayda dört saat içinde teşhis olanaklarının hazırlandığını düşündüğümüzde iltimasın boyutu, amacın adalet olmadığı ayan beyan ortaya çıkıyor.
  • herkes çocuğa küfür ederek derin analiz yeteneklerini kullanmış. ama ben bu kadar derinlemesine dalmayacağım.

"emniyet müdürlüğünün kantinini işleten akp gençlik kolları başkanı" nın arkadaşı. buraya dikkat! "emniyet müdürlüğünün kantinini işleten akp gençlik kolları başkanı" siyaset fiziki olarak da emniyet müdürlüğünün tam ortasındaymış zaten. ama bu akp değil, geleneksel türk kafa yapısıdır.
hesabın var mı? giriş yap