• tamamen sahtekarlık kumkuması olan yarışmamsı. karaktersiz yarışmacıların karakterliyim ben tripleri ben çok zekiyim çok akıllıyım çok dürüstüm tripleri beni benden almaktadır,hele ki ihsan isimli yarışmacı nasıl bir beynin örneğidir ki bir kızı tek başına o ada da yalnız bırakabilir ve aydın ve ertan'dan etkilendiğini söyleyebilir... evet sözlük fark ettim çok kaptırmışım kendimi.
  • en başta ihsan'ı sonra da aydın ve ertan'ı tebrik etmek lazım. doğum gününde ıssız bir adada yalnız bırakarak, nasıl da cazasını verdiniz merve'nin. bravo, size de bu yakışırdı. gerçekten çok merak ediyorum, o helikoptere binerken, adada yalnız bıraktığınız kıza, bir de el sallarken, hiç mi utanmadınız?

(bkz: #20102780)
  • gerçekte, insanların merve fanı olmadığı yarışma. diğerleri (ihsan,aydın,ertan, oğuzhan) izleyicileri davranış ve konuşmalarıyla kendilerinden o kadar çok tiksindirmişlerdir ki, merve düzgün karakterli ve düzgün konuşan birisi görünümünü sürdürmüş ve sevilen tek kişi olarak kalmıştır. yani olay aslında merve fanı olmak değil, diğerlerinden tiksinmek.
  • amerikan güreşi nasıl ki danışıklı dövüş olmasına rağmen amerika'da white trash kitle tarafından ilgiyle takip ediliyor, partizanca destekleniyorsa, bu yarışmanın da türkiye'de ilgi çekmesi, yarışmacılarının desteklenmesi gayet normaldir.
  • alt tarafı 45gün ayrı kaldılar diye duygusallığın amına konulduğu bir sahneye tanık olduk an itibarı ile bırakın yav, şehir dışında üniversite okuyan gençler bile daha uzun süre ayrı kalıyorlar.

ama telefon bik bik bik...
  • an itibariyle taziye gibi yeni bölüm verilmekte.
  • merve nin adada tek ba$ina birakilmasina kizanlari anlamadigim yari$ma.

bi kiz mi kalsaydi geride? negzel uc kiz kolkola odule gittiler i$te.
  • aydın eğer 500bini alırsa tedavisinde harcasın.
  • behlül'e taş çıkaracak bir performansı izledik az önce.
hesabın var mı? giriş yap