• cnn turk tekrar yayına girdi. davranışlarıyla akıl sağlığını sorgulatan kişidir. açık söyleyeyim, mide bulandırıyor.
  • an itibarı ile alkolmetreyi üflese kaç promil çıkar, çok merak ediyorum.

(bkz: medya maymunu)

zamanın ötesinden gelen edit: süreyya karabulut fanlarına teşekkürü borç bilirim.
  • ister şov olsun ister gerçek, kızı öldürülmüş bir babadan aklıselim içinde davranmasının kesin bir koşul olarak beklenmesi, öyle davran(a)madığı zaman da "yetti be, şaşırtıcı, şovmen, sinirli, alkolik" diye eleştirilmesi gerçekten garip.

yahu bir insan çıldıramaz mı, deliremez mi? sözkonusu neden yeteri kadar büyük değil mi sizce...?

inşallah sizin dediğiniz gibi şovdur da zavallı adam o derece acı içinde değildir.
  • kimbilir neler gördü neler duydu neler yaşadi bu adam...
    en azından biraz daha beklemek lazım hakkında ahkam balonlarını uçurmadan önce...
  • geride bir oğlu ve bir karısı olduğunu hatırlaması faydalı olacaktır. kızının ölümü nedeniyle yavaş yavaş mı bu hale geldi, yoksa kendi kendini mi çıldırttı ya da medya mı onu bilmiyorum, ama akıl sağlığına sahip çıkmasını umuyorum. "bir dur, bir gel, bir nefes al" diyip ruhunu sağaltacak kimsesi yok mudur acaba?
  • gerek tonlamalarıyla olsun gerek seçtiği kelimelerle olsun evlat acısını harika bir şekilde şova dönüştürüyor an itibariyle cnntürk'te. böyle olmasını böyle davranmasını hiç ama hiç istemezdim şahsen. olayın rengi şova doğru gidiyor.

yazık yaa yazık. vallaha yazık. bir cinayet. bir şov. gerçekten çok yazık.
  • kızı işkenceyle doğranarak, parçalara ayrırılarak, ardından çöpe atılarak öldürülmüş bir baba nasıl davranabilirse, öyle davranan kişidir.
  • şu andaki yaptığı konuşma, yapılan canlı yayın, gerçekten hayatımda seyrettiğim en ilginç şeylerden biri.

adam sürpriz diye bir kutu çıkardı, kutuyu açtı, içinden kırmızı boyalı bir testere çıkardı, kameralar çekmedi, çekemedi.... canlı yayını kestiler... hiçbir anlam veremiyorum, anlamsız bağırışlar çağırışlar....

ancak sadece şunu söyleyebiliyorum, bu, bilinçli yapılan bir şov değil. bunu, artık acıdan kesinlikle aklını yitirme noktasına gelmiş, hatta geçmiş bir babanın feryadı olarak görüyorum.

bundan sonra değerlendirmeleri artık psikologlar yapacak.

son olarak şunu söylemek istiyorum; oradaki gazetecilere helal olsun, bu sefer eskiden düştükleri hatalara düşmediler ve o testereyi göstermediler. göstermeleri kendileri için sakıncalı biliyorum, ancak kopmuş kollar bacaklar gördük biz bu kanallarda. ve yayınlarını kestiler, hiç bir kanalda bu haber yok şu anda.

şimdi tek dileğim artık daha fazla çıkarmasınlar süreyya karabulut'u televizyonlara, çünkü çıktıkça psikolojisi daha da çok bozuluyor. en sonunda canlı yayında intihar etmesinden korkuyorum açıkçası.
  • delirmesi normal olan adamdır.
    bir insanın gencecik kızı kafası kesilerek öldürülmüş, olaydan aylar sonrasına kadar neredeyse her gün "kesik baş cinayeti" şeklinde haberleri okumuş, bu haberleri yaşamış, içinde bulunmuş ve bence olayı sürekli olarak yaşamaya devam eden biridir. bu acıyı ve travmayı mümkün olduğunca geride bırakması, kızının güzel hatıralarıyla yaşaması gerekirken, olay bambaşka bir boyut kazanmıştır.
    yalnızca medyadan takip ettiğimiz kadarıyla bu adamı şovmen, medya maymunu, deli, alkolik diye yargılamak gaddarlıktan başka bir şey değil.
    kızıp burun kıvırmaktansa, olayı her açıdan değerlendirmek daha insancıl bir hareket olurdu.
  • gosteri yapiyor, kafayi yemis, adam iyice tv saklabani oldu falan deniliyor hakkinda ama şu unutuluyor; bilincli bir şov yapiyor olma ihtimali bile akil sagligini yitirdigine ya da yitirmek uzere olduguna kanittir. neyin gosterisinden bahsediliyor, anlamiyorum. adam ney dogru ne yanlis onun muhakemesini yapabilecek bir durumda degil, oyle asikar ki bu. empati yoksunu insanlar da kalkip tv ye cikmasin artik bık bık diyor.
    oldu cikmasin, bir babanin ne hale geldigi gosterilmesin, cinayetin ne kadar vahim oldugu da hasır altı edilsin, hatta komple her sey unutulsun, di mi?
    bilmem farkinda misiniz ama sureyya karabulut bilincsiz yaptigi taskinliklar ya da sacmaliklar sayesinde bu cinayetin unutulmasini engelliyor.
hesabın var mı? giriş yap