2875 entry daha
  • rocket league adlı oyunu sabit 200 ms pingle oynamak isterseniz doğru adrestesiniz. fazla mı geliyor ping? buyur statik ip kardeşim, ayda yalnızca 100 tl.
  • gerçek dolandırıcıdır ulan sizden önce 35mbps vodafone kullandım, 40 mbps turknet kullandım bunlardan aldığımı 100 mbps so dan alamıyorum yemin ediyorum.
    ping desen var, youtube dışı platformlarda donma var lan telefonumun interneti donmuyor ayıptır be. aradığım zaman hızınız bizde 90 görünüyor gayet normal diyorlar isterseniz ekip gönderelim ama paralı... ek olarak kablo ile bağlıyım. fiber bir tek bulunduğum yerde bunlarda var diye geçtim ama 40 türknet bunlardan kat kat iyidir, ben yandım siz yanmayın.
    taahhütü nasıl iptal edebilirim görünen sorun yok diyorlar ama ping ve donma sorunlarını kanıtlarsam sayılır mı bilgisi olan var mıdır dostlar?
  • bu karşı daireye fiber çekmek için başka dairelerin kablosunu kesme işini ata sporu haline getirmiş sanırım tüm şubeleri; çünkü burada yazıldığı gibi aynısını bana da yaptılar 2 defa abonelik sürecim boyunca. an itibariyle de türk telekoma geçtim, bir daha elimi sürmem böyle beceriksiz teknik servis ekibiyle çalışmaya devam ettikleri sürece.

(kestikleri kablo da daireye özel 1000 mbps fiber kablosu bu arada, apartman geneli bağlantı değil)
hesabın var mı? giriş yap