• beyaz show'a dünyanın en kısa adamı ping ping ile birlikte konuk iken beyazıt öztürk ile girdiği diyaloğun yaklaşık hali aşağıdadır.

beyaz : ping ping senin ayakkabına girip uyur orda be.
    sultan: olabilir
    beyaz : ama başka bir durum da var öledebilir hani belli olmaz.
    sultan: o zaman çok kötü olur ayakkabısız kalırım.

(bkz: oha)
  • geçenlerde izlanda'ya gitmiş, tv programlarına çıkmış, röportajlar vermiş. izlandalı arkadaşım heyecanla bahsediyordu kendisinden.
    izlanda lan, hayallerimin ülkesi :(
  • aşağıdaki videoda görüldüğü üzere boyu bi adet dosya,bi mezura ve iki insan tarafından ölçülebiliyor.guinness rekorlar kitabı bile annem kadar olamadı.annem hiç değilse bi tepsi,bi kalem ve yine bi mezurayla ölçüyodu boyumu.bu mudur sizin bilim anlayışınız?bilimadamlığı bu mudur?ya o dosya kayarsa,ya o mezura bi yere takılırsa.sonra gördüğüm kadarıyla duvarda süpürgelik de var.şimdi o süpürgeliğin payını da düşmek lazım.

ben de biliminsanlarını farklı tanırdım.meğerse boy ölçümünü senin,benim gibi yapıyolarmış.gözümde çok büyütmüşüm arkadaş bilimi,guinnessi,rekorları.yazıklar olsun sizlere.ne hayallerim vardı lan benim.

http://www.youtube.com/…l_nklbytby&feature=featured
  • yunanistan'da, konuk olduğu programın spikerinin tekrar tekrar "oooo sultan" demesi sayesinde, kendisi devamlı ooo sultan diye anılmaktadır ve yunanistandaki birçok kişi tarafından tanınmaktadır.

http://www.youtube.com/watch?v=xcjgpor4kss
  • devletin sahip çıkması gereken başka bir insan, kendisi dünya'ya mardin'i tanıtıyor. kültür elçisi yapılmalı. dünya'nın birçok yerinden kendini ziyaret eden var. mardin' i ve türkiye'yi çok güzel tanıtıyor. değerini bilmeli.
  • dünya'nın en uzun insanıdır.ancak bu adamı yıllardır oyuncak gibi kullanıyorlar.ilk başlarda basketbol oynayağı,hatta nba'den teklif geldiği söylenmişti.sonrasında basket oynarken göremedik bile.şimdi ise hollywood'dan teklif aldığı söyleniyor.ancak sultan abimiz bastonsuz yürüyemiyor, inşallah her şey gönlünce olur.
  • sağlığının ve sosyal standartlarının iyileşmesine yardımcı olacaksa holywoodla ilgili haberin umut verici olacağı isim. aksi takdirde çocuğun hayallerini sömürmesinler. yazık günah.
  • her gittiği yerde dünya barışı, kardeşlik, doğa bilinci mesajları veren, okumayı görece yeni öğrenebildiği için mutlu, okumak öğrenmek isteyen kalbi tertemiz güzel insan.
  • benzerlerinin basketbolda pek de başarılı olamadığını hatırlanırsa, işinin gayet zor olduğunu düşündüğüm, gerçek uzun.
  • mardin'li, dunyanin en uzun 3. insani. galatasaray tarafindan kesfedilen 2.42 boyundaki sultan kosen, halil ibrahim'i calistiran cavit altunay tarafindan calistirilicak.
hesabın var mı? giriş yap