• başbakan olimpiyatlarda sen koşucan dese, bolt'u geçmezse şerefsizim.
  • allah ile başbakanın karıştırıldığı bir ülkede müdür ile bakanın karıştırılmasına takılmıştır.
  • şöyle de bir anım vardır kendisiyle.

iki sene önce mi neydi, samsun'a gelmişti. yolda gezip çiçek dağıtıyordu millete büyük bir koruma ekibiyle birlikte. bizim arabaya geldi, anneme uzattı çiçeği. tam bir şeyler söyleyecekti ki bastım gittim.
  • ulan kendimi büyük görmüyorum sözlükçü yanlış anlama, ama bu adamın bakan olduğu yerde, ben galaktik senato başkanı, supreme chancellor falan olurum.

(bkz: allah insanı yaratmaktan aciz mi)

http://haber.gazetevatan.com/…i-ki/519360/9/siyaset
  • birinin çıkıp "sen o kadar maaşı hak edecek yaptın diye?" sorması gereken milletvekili.
  • bakan değil, telefona bakandır.
  • ilk kez öğretmeni fırçalama videosunu izleyince gördüğüm kişi. hay allahım, düşünüyor insan, bu kadar mı zor bu makamları hazmetmek.

yıllardır işim nedeni ile bulunduğum dağda, taşta, arazide, inşaatta 10'larca kez mühendis bey diye hitap edildi. adam karşısında etekli falan bir kadın görüyor ama saygı ifadesinde hep bey yer aldığı için mühendis bey diyor. yani bir kadına alenen "bey" diyor. bir kere bozmadım, bunu düşünmedim bile. belki de bunun beni daha önemli biri yapacağını düşünmediğimdendir ya da çok çiğ bir davranış olduğunu düşündüğümden.
  • öğretmeni azarladığı videoda zihniyetini açıkça ortaya koyan bakandır.
    belli ki kızın dili sürçmüş ki o insanlar hemen hemen her gün kez müdürüm aşşağı müdürüm yukarı diye konuşmak zorundalar. ayrıca öğretmen seni görünce de pot kırmayayım diye uğraşıyor da.
    ne makammış arkadaş. o öğretmeni de bu işten soğutmuşsundur sayın bakan bravo.
  • istifa nedir bilmeyenlerden.olimpiyatı bırakalım bir kenara milli takımlar bazında hem futbol hem basket dibi gordumu , ata sporu dedigimiz yaglı gureste bile doping yapan sporcular cıktı mı.yorum sizin arkadaslar.
  • kendisinin kullanmadığı bir aracın karıştığı kaza sebebiyle suçlanmaya çalışılması, eleştirilmesi abes değildir. ben bir bakan olsaydım ve böyle bir kazaya aynı şekilde karışmış olsaydım programı iptal eder, mevtanın yakınlarıyla birlikte acılarına ortak olurdum. sanki yolda kurbağa ezmiş gibi günüme devam etmezdim, edemezdim.
hesabın var mı? giriş yap