• imla, gramer veya noktalama isareti hatasi olmayan bir entrysine denk gelmedigim yazar.
  • açık ara sözlükteki en kötü yazar. ciddiyim bak.

noktalama işaretleri yok. imla hatalarının bini bir para. anlatım bozukluğundan geçilmiyor cümleler. içerik desen daha felaket; cümlenin ne başı belli ne sonu. anlatım sıfır. necati şaşmaz'ın meşhur ulusa seslenişi bunun cümlelerinin yanında shakespeare eseri kalır o derece. konuşur gibi yazan yazar çok gördüm ama onların entylerinde akıcılık olduğu için yani bir nefeste okuduğun için hoş gözükmekte. lakin bu vatandaşın daha ikinci cümlesinde konuyu unutuyorsun. inanmayan eski entrylerine baksın. mesela (bkz: #41281775)

gel gelelim bir şekilde ne anlatmaya çalıştığını çözerseniz durum daha fena. adam organ nakli günah diye lanetler yağdırıyor millete ve bu adam troll bile değil. kendiliğinden böyle.

ha bu arada unutmadan bunun da bir oyu var.
  • kılıçdaroğlunu eleştirirken 'siktiminin ali ismail kormaz atesit islama hareket edenine ne güzel çocuk de' demiş #44260649 nolu etrysinde.

şimdi sen bu çocuğun bana bi tane islama hakaret eden cümlesini bulursan bu cümlelerin hepsi bende kalsın, ibret olarak da silmeyim bu entry dursun burda.

yok bulamazsan ve sırf ateist diye ölmüş bi adamın arkadasından küfür ediyosan da ben senin, inandığın tüm değerlerini sikeyim, amk omurgasız veledi.
  • noktalama işareti olarak "aq" kullandığından şüphelendiğim yazar.
    yeni bir tarz deniyor sanırım.
    yazdıklarını tek seferde okuyup anlayana nobel edebiyat ödülü verseler yadırgamam.
    (bkz: #44260352)

böyle beginner seviyede bilgisayar kullandığın zamanlarda, paint'te manzara resmi yapmaya başlarsın da, alakasız çok saçma bir şeyler çıkar ya ortaya; bilirsin bu hissi. hah işte, o hissin çok daha fazlası bu.

tetris oyununda x şeklinin gelmesi gibi..

yani nasıl desem, o köpürmesi falan. anlayamayız kısaca.

bu arkadaşın yazdıklarını, bir de şehirlerarası yolculuklardaki molalarda okumayı deneyeceğim.
    ama böyle sabaha karşı afyon'da falan.
    o uyku sersemi hali içerisinde, soğuktan dayak yerken.
    hangisi daha kötü diye yarım saat düşüneceğim.

gerçekten kötü yazıyorsun.
    çok kötü.
    aq :(
  • noktalama işareti katili, ya da gerçekten var olduklarından haberi yok.

(bkz: #40420578)
    (bkz: ibrahim şinasi)
  • necati şaşmaz olabilir diye şüphelendiğim yazar.
    (bkz: #36123932) değişir felan http://i.imgur.com/rcxi78f.jpg

ben yukarıda referans verdiğim entry'den genel olarak anlam çıkartamadım...

ancak anlayan varsa demek ben okuduğumu anlamıyorum deyip buraya not düşeyim
  • nasıl yazar olduğunu anlayamadığım yazar

nick altında belirtilen entryleri geçiyorum çünkü az biraz zorladıktan sonra uygun yere uygun noktalamayı yerleştirip anlamı sağlayabiliyorsun ama (bkz: #40739434) bu entry nedir aga?
    anlayan biri lütfen bana anlatsın
    edit: arkadaş entrysini silmiş sanırım, şanslısınız.
  • (bkz: #36123932) bu entry'sinde ciddiyse tez zamanda organ nakli bekleyecek duruma gelmesini dilediğim kimse.
hesabın var mı? giriş yap