• en büyük rahatsızlığım, hangi sözlük kızına el atsak "hop birader, önce biz geldik" muhabbeti arkadaş. iki abazanlık yapıcaz diye kırk tane kaynak yapıyoruz aralarından. manalı mesajlar gönderiyoruz, senden önce doksan tane gitmiş kıza, sana "hayvan" demesi bile 3 gününü alıyor o kadar mesaj arasında. bi penis fotoğrafı göndermeye kalkıyoruz hatun katalog yapmış zaten senden öncekilerden. hiç tadı kalmadı sözlüğün, gerçekten de abazan kaynıyor.
  • ee ne var bunda? arkadaşım nerde yaşıyorsunuz ki siz. yaşadığınız yerde de aynı durum var. gerçek hayatta, sokakta olmayan bir şey mi bu? sokakta gördüğün insanlar burada yazar. marslı değil yani burdakiler. nasıl ki bir iş yerinde kadına olan ilgi ile erkeğe olan ilgi farklıysa, bu ortamda da farklı olacaktır. sokakta yolda yürürken, koşarken gördüğün şeyler ekşi sözlük'te de var. dışarıda yaşanan kavgalar burda da var. olmaya da devam edecektir.

ki yeni bir şey de değil bu durum. yeni olmadığı gibi ekşi sözlük'e has bir özellik de değil. dışarıda yaşananlar burada da yaşanıyor. taciz, hakaret, küfür... aklınıza ne gelirse artık.

ekşi sözlük ütopik bir ortam değil. bir sürü iyi özelliği olduğu kadar kötü özelliği de var. senin dışardaki hayatın gibi.
  • pamela anderson başlığına 'göğüsleri tıpkı benimkiler gibi' entrysini girmemin akabindeki 5 dakika içerisinde toplam 31 mesaj almış olmamın doğruladığı hadise. hemen sildim tabi o entryi. titi fak isteyen, hend cob isteyen. ne pis heriflermişsiniz arkadaş.
  • erkek olan haliyle hatun olanı kovalayacak. toplumun yazılmamış kuralı bu. bunun sözlüğü, mözlüğü yok. yerine eşşek peşinde koşsa ya da damacanayla takılsa burda hakaret veya dalga malzemesi oluyor zaten. kimseye bulaşmadan kendi kendine sağ eliyle takılsa bu seferde osbirci, luğzır, muğzır, ezik, büzük oluyor... kulp çok yani.

hasta düşünce kendinden gayrıyı abazan diye nitelendiren götü kalkıklardır sanırsam. bir de sözlükte yer etmiş eskilerin ''yeniler geldi, ortam bozuldu'' geyiği... duyuyoruz çok şükür azbuçuk isim yapmış eskilerin yeni bir hatun buldular mı nasıl yazım yazım yazdıklarını. geliyor haberleri...
  • dimdik oldum.

hayır her şeyi geçtim de, insanlar sözlükten ona buna yazmayı o kadar benimsemişler ki: "e nasıl tanışıcaz ki bir kızla : ( " deyu dolaşıyorlar. vay amına koyayım ya. ulan internet 2 ay kesilse, otuzbir de çekemeyeceksiniz mınıskim. bir de kendince şekil örnekler verip akıl almaya falan kasmışlar. ulan at yarrağı, çapkınlığı sanatsallığı yüzünü görmediğin, kimdir nedir bilmediğin, buluşup da beğenmediğin anda götün topuklarına vura vura kaçacağın hatuna yapsan ne olacak yapmasan ne olacak? ondan sonra "bana abazan diyollar" diye köprüde üstüne benzin döken alihan triplerine giriyorsunuz.

ulan "çirkinse sikeriz be ağbi" diyen adamlar tanıyorum ben. neyi anlatıyorsunuz hala? o debelendiğiniz yollarda zamanında artistik patinaj da yaptık.
  • doğrudur cidden.. lakin şu var; abazan olmak bir kabahat olmasa da sadece heteroseksüel erkek cinsi için kullanılmasına kılım.. hele ki sözlükte.. hafızlar kendimden biliyorum şu mesaj kutusu iki dakika boş kalmıyor! kadın yazarlar da çok fena be yahu.. neyse ki zirvelere giden bir kullanıcı değilim. gizemimi koruyorum iyi oluyor eheh

bu kadar sevişme amaçlı yazılan yerde hala insanlar nasıl abaza kalabiliyor, neden hala abazayız ayrı bir tartışma konusu.. bence gençlikte fazla sevişemedik güruh olarak.. ne kadar çok sevişilse dahi tatmin olunamıyor abazanlık baki kalıyor..
  • kesinlikle doğru bir tespit. genellikle sazanlanan ben oluyorum gidip güzel yazmışsın diyorum tabi sonra muhabbet dönüyor aa diyorum ne güzel konusuyor msnden de devam edebiliriz falan sonra bi bakmışım birden bire cinsellikle ilgili konusmalar baslamış. hop kardesim ne oluyor ne bu samimiyet diyince de nolucak yani insanız hepimiz gibi delirtici cevaplar geliyor. arkadaşım sonra niye beni msnden şutladın diye sormaya gelme hiç. kro dolu sözlük ben bunu katıldığım ilk zirvede farkettim. bi insana hemen mi yavşanır bee ulan bi dur bi muhabbet falan et tamam liv tyler a benziyorum çok güzelim hayran oldun ama olmaz ki kardesim. tabi son kısım şakaydı. (liv tyler a benzediğimi söylediken sonra bir korku doğdu içime)
  • bu ülkenin sokakları, hastanesi, okulu, fakültesi, eğlence mekanları, sineması, otobüs durakları, terminalleri.... insan olan her yerinde olduğu gibi sözlük camiasında da mevcut olan durum.
  • olağan karşılanması gereken durum. kimse yazmadan ben yazayım, beğenmeyen inci sözlük'e gitsin arkadaş..

bana bir forum, sözlük, internet sitesi söyleyin ki paraçokomel eğrisindeki abaza/çıtır oranı 1'in altında kalmış olsun yıllardır. böyle yaşamayı öğrenmek, çeşitli savunma teknikleriyle adaptasyon olayına girmek en iyi çözüm, ötesi de yalan..
  • zor iş vesselam.

sözlük çıtırları her fırsatta şikayet ediyor, görüyorsun. inanır mısın yoğun ilgiden bunalan kadınların hepsi de burada.

hayır, 30 küsür senedir şu cinsi tanımıyor olsam, inanasım gelecek gelen özel beğeni mesajlarının dişilerin bünyesinde yarattığını iddia ettiği sıkıntıya.
    mouse un ucunu oynatarak engellemek bu kadar kolayken, gelip şu platformda yoğun ilgiden sıkıldığını ifade etmek ne tür satış metodu bilmiyorum ama, belli ki yeni moda.

lakin, karşısındaki sırf kadın olduğu için yavşakça tavırlar sergileyen sözlük abazalarından daha mide bulandırıcı olan bir şey varsa,
    o da bir kadının saf görünmeye çalışıp kendisini pazarlamaya çalışmasıdır zannımca.

kolonya?
hesabın var mı? giriş yap