• hayret bi şeydir yane. ne gerek var arıyorsun? aranacak bi şey olsa, ben arar sorarım tutup kısa mesajla yöneltmem zaten. adama şunun şifresi, bunun kodu, t.c. kimlik numaran neydi aslanım senin diyosun, o dönüp telefonda sana birtakım sayısal verilerden bahsediyor. sonra sen deli divane kağıt kalem ara etrafta. mesajıma mesaj, cevapsız aramama cevapsız arama isterim ben. öyle sonsuza kadar çaldırabilirim karşılıklı. usulde paralellik bunu gerektirir. adamı hasta etmeyin.
  • bendim bu bi ara. hala da yaparım belki.

1- ben senin gibi sms pajeti almamisimdir. ki bu tip durumlarda fena kufur ediyorum. almis 5000 sms bedava. gunde 150 kez sms atiyor. her smste 1 soru var. ulan orospu evladi, karsindaki sana zart zurt sms atmak zorunda mi? topla tum sorulari sor 1 kerede ya da ara.
    2- sms atmayi sevmem. cep telefonunun ilk ciktigi yillarda gh688 lerimizle nokia 3210 larimizla çılgın gibi mesajlaştık eyvallah ama yıl 2012 lan artık. konusma paketleri falan çikti, almayani dövüyorlar. almayan tek bir kişi yok zaten.
    3- o an araba kullaniyorumdur, ne bilim vardir bi isim, 2 saat sms yazamam.

vs vs

2. sn açip konusmaktan cekindigin insana sms de atma zaten. bahaneye bak amına koyim. belki o an benle konuşmak istemiyormuşmuş. ondan sms atıyormumuş. siktirsin gitsin benle muhattap olmasin öyle adam. iş hayatında da arkadaş hayatında da olsa farketmez.
  • romatoid artriti vardır, eklem yerlerindeki sıvı iltihaplanmıştır, parmakları acı içerisindedir, mesaj yazmak gibi aşkların ızdıraplarını sikesi yoktur.
    anafikir: önyargı kötü bir şey.
  • aramaya inanan insandır.. (bkz: aramaya inanmak)
  • sözlü iletişimin yazılı iletişimden daha etkin bir yöntem olduğunu bilen insandır.
  • mesaj paketi almadığım için mecburen içinde olduğum durum.
  • avea müşterisidir.
  • bedava mesaj hakkı kalmamış lakin ücretsiz konuşma süresi kalmış olan insandır
  • sms ile uğraşan ergenlere geri dönen faturalı hat kullanıcısıdır.
  • bedava dakikaları olan insandır.
hesabın var mı? giriş yap