• sözlerine dinleyicilerden bir tek benim sahip olduğum şarkıdır; grubun solistiyle* irtibat kurup istedim. lyricsini internette boşuna aramayın, çünkü yok.

edit: :(
  • arayıp da bulamayıp sinirlenen dostlar için sözlerini aktarayım;

all she wants is: to live, to live, all she does is : she kills , she kills
    all she wants is : to live, to live,
    all she does is : she kills , she kills
    it's just a gipsy , a funky death,
    it's just a funky, a sexy death,
    it's just a gipsy, a funky death,
    it's just a gipsy, a lovely death...

(she says: "lalalalalalala)

´ the difference between you and i ,
    is that you try you try,
    the difference between you and i ,
    is that you try ,when i cry
    the difference between you and i,
    is that you think that you have the time,
    the difference between you and i,
    is that you re not afraid to die,

i am leaving the reality,
    leaving the reality,
    leaving the reality,
    leaving the reality
    i am leaving the reality,
    leaving the reality,
    leaving the reality,
    leaving the reality
    i am living"
  • ritmi hızlandıça insanın içindeki enerjiyi ortaya çıkaran şaheser. sanıyorsam önce gitarla başlıyor, sonra darbuka giriyor aralarda keman sesinin katılımı ve şarkı sonuna doğru solistin coşmasıyla tamamlanıyor. dinlemeyen çok şey kaybeder mi? evet kaybeder.
    bu şarkıyı en fazla dinleyenlerin türkler olması ise tamamen kulağımıza aşina bir ritmden geliyor olmasından kaynaklanıyor.

baya sonra gelen edit:

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar kapsamında aşık olunabilecek en güzel şarkı.
    malum herkesin bildiği üzere bu şarkıyı ülkedeki çoğu adam ntvspor zlatan ibrahimoviç klibi ile tanıdı. o klibi netin derinliklerinden bulup youtube'a yüklemek bana nasip oldu. şuan farkına vardım ki eğer yüklediğim klipden direk şarkıya ulaşanlar doğruysa şarkının tüm dünyada dinlenme oranının dörtde birini türkler oluşturuyor.

bu kapsamda diyeceğim o ki bir de love and war şarkısını deneyin.
  • günde bir kaç doz alıyorum bu aralar. tavsiye ederim.
  • sigarayı dahi bırakamayan şahsıma gerçekliği bıraktıracak şarkı.
    dinleyip bitirdikten sonra derinden bir ''amına koyim'' çıkıyor. şuursuz.
  • cirrus'un pek sevdiğim şarkısı. umarım bir (bkz: zaz) vakasına dönüşmez. şarkının 1. dakikasından itibaren the good, the bad & the ugly theme'den bir alıntı giriyor ki şarkının bütünü içinde çok anlamlı bence.
  • insanın tüm ilkel duygularını harekete geçiren, içgüdülere hitap eden muhteşem parça.

ulan odada ateş yakıp etrafında dönesim geliyor.
  • ennio morricone olsam bu şarkıyı ayakta alkışlardım.
  • gece yarısı bir taraftan sakin ve miskin bir şekilde çalışırken bir taraftan da açık duran ntv spor kanalından gelen müziğin sesine kayıtsız kalamayıp "oha lan nolii" dediğim şarkı. akıl edip bir koşu telefondan çalıştırdığım shazam isimli akıl sağlığının dostu uygulama sayesinde bereket versin ki şarkının ismini öğrendim de hem gece gece "bu süper şarkının adı ne ya" diye kafayı yemekten kurtuldum hem de an itibarı ile tekrar tekrar dinleme imkanı bulup gecemi şenlendirmekteyim. şarkıyı dünyaya kazandıran cirrus'a sonsuz teşekkürler. bu gazla sabaha kadar çalışırım ben.
  • http://www.google.com/…ab=0&geo=all&date=all&sort=0

şarkı en çok türkler tarafından seviliyor galiba. ibrahimoviç'in videosunun etkisi büyük bunda. harbiden abla da deli söylemiş şarkıyı. sonlara doğru tıslamaları bile çok hoş.
hesabın var mı? giriş yap