• bir kez daha besiktasi katleden fanatik fenerli zaat.

bariz ofsayt kaldirmayip marcelonun kirmizi gormesine sebep oldu.

ulan şu adami 6 yildir yazmaktan sıkıldım. illa rezalet basligi mi acayim?? sozlukte 5000 tane besiktasli var. biraz gundem etseniz bu kadar kolay at koşturamicak herif.

adam 6 sene evvel bilicanin çukurundan beridir besiktasi katlediyor.
  • 18 nisan 2010 fenerbahçe beşiktaş maçında beşiktaş'lı ernst'e minimum 30 metreden kırmızı kartı yedirten (hakem hüseyin göcek pozisyona 3 metre mesafeden devam kararı vermişti) ancak bilica'nın penaltı noktasında yaptığı drenajı 15 metreden göremeyen yardımcı hakemdir. geleceği çok açık, orta hakemden daha çok karar verebiliyor. tam tff'nin aradığı adam.
  • bu adam 10 senedir kenardan köşeden beşiktaş'ı doğruyor ve beşiktaş yönetimi şimdiye kadar tek bir adım bile atmadı, inanılır gibi değil, bu yaptıklarının onda birini fenere yapmış olsa şimdi elinde çekirdeğiyle maçları televizyondan seyrediyor olurdu
  • 15 metreden 1,5 metre ofsaytı görmek istemeyen beşiktaş düşmanı yan hakem.
  • yahu ben anlamıyorum. bir insan yapamadığı bir iş için neden bu kadar ısrar eder? belli ki beceremiyorsun, bi zahmet siktir git bırak artık şu işi. ya malsın ya da kötü niyetli. ikisi de birbirinden beter durumlar.
  • besiktas camiasinin dikkatle incelemesi gereken ve asil tepkiyi göstermesi gereken adamdır.

ne olur saf olmayin. yunus yildirima yuklenmeniz onlarin da asil istedigi şeydir. cunku serkan gencerler yillardir beşiktaş alehine inanilmaz kararlar verir ama adı sanı asla anilmaz. gizlidir. göz önünde degildir.

dunku maçta golumuzu vermeyen sonra da hin bir siritişla durumu izleyen isim serkan gencerlerdir.

tepkileri ona degil yunus yildirima yoneltmeniz tff nin ve futbolu kontrol eden bazi guclerin istedi şeydir.
  • bu gece beşiktaş-rize maçında temiz olan 2 golü ofsayt sebebiyle iptal eden başarısız yan hakem.
  • 18 nisan 2010 fenerbahçe beşiktaş maçında o kadar rezil bir yönetim gösterdi ki keşke o noktada hiç hakem olmasaydı yani sahada 2 hakem olsaydı kesinlikle daha adil bir maç olurdu. bütün maç boyunca 3 ü beşiktaş alehine olmak üzere tam 4 kez bariz, net başka bir değişle tartışmaya tamamen kapalı 4 hatalı ofsayt bayrağı kaldırmıştır.

eğer kendisi fanatik bi fenerbahçeli ise anlayışla karşılarım, olabilir sonuçta her hakem takım tutuyor. ancak değilse hakikaten çok kötü bir yardımcı hakemdir ve büyük maçları kaldıramadığı çok açık.

ayrıca yaklaşık 13-15 metre uzağında toprak eşeleyen bir canlıyı görmemiştir.

ernste gösterilen kırmızı kartta orta hakemin geç karar vermesinden yardımcılardan bir şey duyduğu fikrine kapılmıştım. sözlükte okuduğum kadarıyla bu kişi ernstin atılmasını istemiş. eğer doğru ise fahiş hatalar 6 oluyor.
  • vazifesi fenere yaranmak olan beşiktaş katledicisi. adam bunu kendine görev edinmiş. biraz akıllı bir yönetim olsa bu adam bırak herhangi bir beşiktaş maçına çıkmayı, semtin içinden geçemez.

mesela bak merhun özhan canaydın astırdı düdüğü ali aydın'a böyle olacaksın bu adamlara. anlayacak dünya kaç bucak.
  • 10 şubat 2016 beşiktaş torku konyaspor maçı'ndan alacağı notu ve bundan sonra atanacağı ilk maçı özellikle takip edeceğim hakem. cezalandırılmaz da yine kendisine maç verilirse, her gün o tff denen izbe yeri ve mhk denen ucubik organizasyonu faks makineleri bozulana kadar şikayet yağmuruna tutacağım.
hesabın var mı? giriş yap