• kardeşim childofbodom ile beraber hakan şükür entrysini okumayı ibadet haline getirdik, ayda bir hatim ediyoruz.
  • öncelikle beni tanıyan tanır, "insanları yalayanlardan" nefret ederim. lisede not için hocaları yalayanların ağzına vurasım gelirdi. gerçi benim serif ozani'yi yalamam için bir sebep yok, milyon dolarları olsa belki yalardım. fazla uzatmadan konuya geleyim. bazı insanlar vardır, ilk konuşmanızda kanınız kaynar, çok seversiniz. sonra da çok görüşmeseniz de hep öyle gider. işte bunun karşılığı benim için serif ozani'dir. kendisiyle sözlükte mesajlaşma yoluyla tanışmadık, hatta bi konuda anlaşamamıştık ben ona mesaj atmıştım fakat o bana cevap yazmamıştı (sonradan konuştuk yazdım dedi ama bana gelmedi). açıkçası bu yüzden de biraz kıl olmuştum. msn'e falan da çok giren bir insan olmadığı için, sanal olarak da iletişimimizi sürdüremiyoruz. anca arada zirveler, olursa doğumgünü, arkadaş toplantıları falan. kısaca demek istediğim öyle oturup uzun uzuna dertleştiğimiz yok fakat buna rağmen sözlükte tanışıp da arkadaş olduklarımı sıralasam, net ilk 5'tedir serif ozani. sözlük kızlarımız için özelliklerini sıralamak istiyorum fakat kelimeleri bir araya getiremiyorum öyle büyük bir insan.
  • love is suicide ile tanınır alemlerde.
  • kendisini taksim gecelerinde yalnız görmemle, karizmanın ne demek olduğunu lügatlarda tekrar aramama sebebiyet verdi. belgarath, serif ozani ve şahsım maskelerimizi takıp mask içine sızarak kazanmaya mahkum oluşumuzu gösterecektik ki, o gece başka diyarlarda gol ve goller arıyordum. önümüzdeki istanbul fetihlerinde buluşmak dileğiyle diyor ve ekliyoruz;

serif ozani, var mı onun gibi hani?
  • kendisiyle ilgili fazla konuşmak istemiyorum. sadece hakkimda yazdiklarinin iftira olduğunu belirteyim ki, "bismillah" demişken yanlış tanınmayalım sözlük cenahı tarafından :)
  • 16 mayıs 2010 onun günü oldu... 21.45'ten sonra kaç galon bira içtiğini tahmin etmek bile istemiyorum.
  • durmadan love is suicide dediğine bakmayın. aslen aşk adamıdır...
  • daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama cem dizdar'a benziyor. bir de tanımadığı ünlü yok. anıları yeter. :)
  • içinde bulunduğum ruh halini, bir dakika sonra bu adamın suratında görüyorum. sinirliysem, benimle beraber sinirleniyor; üzgünsem, benimle birlikte susuyor. konu hakkında verdiğim ilk tepkiyi, benim yaptığımdan habersiz ama benden daha içten dile getiriyor. ruh ikizim. hayatımın erkeği.
  • kod adı isot.
hesabın var mı? giriş yap