• türk telekom arena stadında kale arkalarına file gerilmesini zorunlu hale getirmiştir. sabri tek olsa idare edilirdi ama ikisi birlikte olunca o file zorunlu hale geldi. sonuçta umumi hıfzıssıhha kanunu diye bişey var arkadaş.
  • yıldırım demirörenden beklenmeyecek kadar iyi transfer. şuan sevinçden resmen ağlıyorum. bu tranfer ile beşiktaşa büyük bir güç katacaktır.
  • galatasaray'a yedek olmaya gelmiş futbolcu. yararlı olursa ne ala. ama beklemiyorum açıkçası ben yararlı olmasını. galatasaray'ın rehabilite ortamı yabancılara yarıyor çünkü. takımda ikilik çıkaracak bir karakteri olmadığını biliyoruz. o yeterli aslında. bir sene boyunca caner ile kanser olduk. bu sene serdar için oluruz. problem değil. sonuçta bonservisi olmayan bir futbolcunun yaptığı her iyi iş büyük bir artı olarak yazılır.

bonservisle olsaydı takımla ilişkimi keserdim. ama bedava olması şimdilik beni susturuyor. belki arda ile iyi bir ikili bile olurlar.

ne bileyim? umut işte.
  • haldun abi'ye camia olarak baskıyı arttırmalı ve beşiktaş'ın bu hamlesine barış özbek ile unutulmaz bir yanıt verilmelidir.

tanım: kelimelerin kifayetsiz kaldığı anların futbolcusu.
  • bu sezon galatasaray'da 4 bilemedin 5 maçta formasını ıslatacak futbolcu. yıllık 900 bin euroya anlaştığını düşünürsek, böl beşe 180 bin euro. maç başı 180 bin euro. serdar için gayet iyi bir transfer.
  • gökhan zan'la birlikte, beşiktaşımızın en iyi ikinci transferi. başka yollamamız gereken biri kalmadıysa ben bir gerçeği açıklamak istiyorum la. üzülüyorum çünkü, ailemde de gassaraylılar var. açıklim mi? açıklıyorum o halde:

bir topçu için bonservis ödememek, onun maliyetini sıfır yapmıyor gençler sdlkfjlsdkfjlskdfjlsfkjs.

edit: yanlış anlamalar olmuş. düzelteyim. maliyeti sıfır yapmaz, eksilere çeker. misal şimdi galatasaray bir de nobre transferi patlatsa, borçlarını kapatacak kadar kar eder bence. nobre de malumunuz, türkiye'nin en önemli golcüsüdür. fener formasıyla galatasaray'a hiç boşu yoktu :/
  • galatasaray'ın sakin td'si sayesinde başarılı olabilecek oyuncu. kariyeri okunurken bu çocuğun genç takım dahil hep beşiktaş formsı altında oynadığı parladığı ama kendini ispat ettiği zamanın beşiktaş dışı zaman olduğuna bakılırsa belki tebdili mekanda ferahlık vardır. iyi bir yedek olabilir yalnız bizim elemanların sakatlanma kabiliyeti ile yedek olacak olan herkesin ilk onbir olduğu düşünülürse kısa zamanda şut atmayı öğrenir diye umuyorum.
  • mehmet topal'ın gidişiyle kan kaybeden florya yeniçeri ocağı'na yeni bir transfer. direkt olarak arda turan'ın yardımcısı olma potansiyeli var. eğer yeniçeri ocağıyla arasına mesafe koyar ve yabancılarla uyum içinde oynarsa ilk 11'de arda turan'ı bile kesebilir.
  • serdar özkan transferiyle birlikte hucüm hattı daha zenginleşecek ve gol yollarındaki etkinliği artmış bir takım olarak karşımıza çıkacak artık takımımız.gökhan zan transferiyle defansımıza kattığımız gücü bu yıl da hucüm hattımızda gerçekleştirerek sağlam bir kadro oluşturacağımıza inandırmıştır.(bkz: beşiktaş)
  • sayesinde çok üzüldüğüm futbolcu. beşiktaş adına değil elbette direk serdar'a üzüldüm. bu adam beşiktaş'ta oynadığı herhangi bir maçtaki performansını galatasaray'da 2 bilemedik 3 maç gösterse tribün tepkileri başlar. beşiktaş'ta bulduğu hoşgörüyü de hayatta bulamaz.
    kendisini galiba 6-7 yıldır takip ediyorum, futbolculuğu ergenliğe girince sesi kötüleşen çocuk şarkıcılarla aynı kaderi paylaşıyor. zamanında altyapıda, ümit millide kendi yaşındaki çocuklara karşı ortalığı sikertmesine rağmen aradan geçen yıllar boyunca bir arpa boyu yol ilerleyemedi ve kendinden övgüyle bahseden altyapı arkadaşlarının bile dalga malzemesi oldu. burda da suç kendisinin insan bi vücut geliştirmeye gider be kardeşim veya haftada iki üç kez şut çalışır ya hu, sana kale mi ayarlamadılar, antrenör mü bulamadın? bir de fosur fosur sigara içiyorsun. süratini de 30una varmadan kaybedeceksin bu yüzden. ama ben yine de onun için iyisini isterim, inşallah bir mucize olur da az biraz top oynar galatasaray'da.
hesabın var mı? giriş yap