• eşyalarını toplayıp vedalaşıp gitmiş.

taa lucescu döneminde hazırlık kampının yıldızı oluyordu. gelecekte çok iyi olacak deniyordu. hala bir beklenti var kendisinden. bursa ya galatasaray a gidip süper oynayıp beşiktaş'ı, denizli'yi mahçup edeceğine inanan var. bence boşa ümitlenmesinler. yıllar önce kültür üniversitesinde söyleşiye gelmişti. arkadaş "son vuruşlarını geliştirmek için çalışıyor musun" diye sormuştu, kendisi cevap vermedi soruya. serdar yalan atamıyor ne yapsın. öyle de temiz bi çocuktur.

transfer edene şimdiden geçmiş olsun.
  • türk messi'dir kendisi, gittiğine çok üzülüyoruz.*

http://www.youtube.com/…coi&feature=player_embedded

yalnız nası bulmuşlar bu kadar hareketini, o da ayrı bir tebrik sebebi.
  • kendisinin klasının ve yeteneklerinin sergilendiği youtube videosunun altındaki yorumlarda "welcome to porto" yazısı dikkatimi çekti. biraz boş zaman, biraz google translate kullanma yeteneği sahibi olduğum için araştırma yaptım.
    porto taraftarlarının bir bölümü portekiz'in fotospor'u olan bir gazetenin haberi diyip inanmıyor, bir kısmı özellikle fatih sonkaya örneğini hatırlatıp feci tırsmış durumda, ayrıca bu sezon forma giymediğinden dem vurmuş. çok azınlık bir grupta geliştirilebilecek bir yeteneğe (!) sahip olduğuna inanıyor. ama çoğu galatasaray taraftarı gibi korkuyor, çekiniyor...

dünyanın 4 bir yanına korku saldın serdar özkan, tebrik ve takdir ediyoruz...
  • daha transferi gerçekleşmeden şimdiden rüyalarımın kabusu olan futbolcudur.
  • artık galatasaray formasıyla rakiplerin sağından atıp solundan geçemeyecek futbolcu. yarrağı yedik.
  • (bkz: #19052191)

maalesef kabusum gerçekleşti. beşiktaşlı taraftarların kurtulduk, şükürler olsun çığlıkları arasında galatasaray'a gelmiş futbolcudur.
    buradan beşiktaşlılara sesleniyorum. alacağınız olsun gökhan zan'dan sonra serdar'ı da bize yolladınız ya helal olsun size. darıldım vallahi.
    sırada kim var sevgili beşiktaşlılar?

edit: sevgili beşiktaşlı arkadaşlarım beni kırmadılar ve sorumun üzerine ortak bir cevap verdiler. mert nobre'yi de almamızı istiyorlar. şimdi ben buradan transfer komitesine özellikle haldun üstünel'e seslenmek istiyorum. lütfen beşiktaşlı kardeşlerimizi kırmayın eğer bonservisi bedava ise lütfen nobre'yi de alalım. hem serkan da yalnızlık hissetmez.
  • artık o muazzam gollerini galatasaray forması ile kaçıracak futbolcu.

beşiktaşlı dostlar için edit: canlar artık ayıp oluyor, gökhan zan, serdar özkan... bu gidiş gidiş değil yahu. nobre ile ibrahim kaş'ı da gönderin de tam olsun. zaten empati ile yaklaşıyordum size, anlıyordum ne çektiğinizi de illa uygulamalı mı yaşamı mı istediniz?
  • bir an evvel nobre'ye burada ortam cok iyi sen de gel diye haber gondermesi gereken futbolcu.
  • galatasaray'a transferi sonrası ekşi sözlüğün göçmesine neden olan fitbolcu..
  • yetiştirme payı alıp almayacağımızı merak ettiğim oyuncu. şaka lan şaka üstüne para bile verirdik. *
hesabın var mı? giriş yap