• erkek arkadaşıyla öpüşürken yanlarında mazlum mazlum duran sap eleman bizi temsil ediyor. kesin ekşi sözlük yazarı.
  • en kötü oyuncu ödülü verilse bu ülkede kendisi almaya namzet olurdu.

oynadığı her role dağınık saçları, akşamdan kalma makyajı, öküz gibi kalın ve yüksek topuklu ayakkabılarla laps laps yeniçerilerin viyana kapılarına yüklendiği gibi yükleniyor ama nafile. her rolü çemçük ağız ve aynı vurgularla, içten geldiğinden süphelendiğim bir varoşlukla canlandırmayı başarıyor(!).
  • yetenekli, kadin oyuncudur...yurdum "unlu erkekleri" bosanmayi gec, ayri yasamayi gec, bosanmak uzere olmayi gec... magazin onunde gostere gostere kuma hayati yasarken, ulkenin sevgilisi oluyor (bkz: acun ilicali) (bkz: husnu senlendirici) (bkz: ibrahim tatlises) ama bosanmak uzere bir kadinin bu davranislari namus bekcilerinin kanina dokunuyor...ben yapilan davranisin etik olup olmadigini, onaylayip onaylamadigimi tartismiyorum...ulkede varolan cifte standardi elestiriyorum..erkek yapinca tamam, kadin yapinca ahlaksiz...herkesin kendi namusu, kendi ahlak anlayisi kendine...bu kadin yetenekli mi yetenekli...guzel isler yapiyo mu yapiyo...sizin bu kadinla olan tek iliskiniz, ve yorumlayabileceginiz tek olay budur...eger igrenc bir is yapip kotu oyunculuk sergilerse elestirme hakkina sahipsiniz, onun disinda kimseyi ilgilendirmez...
  • denize girdiği iç çamaşırı tarafımdan tam not alan kadın, öpüşüp sevişmesiyle ilgilenmiyorum iç çamaşırını ve rengini beğendim.
  • bugün twitter'da yazdıklarını görünce biblosundan yapıp eve koyasım geldi. şirinlik abidesi:

"kiymik batar ya bazen.. herkes gicik olur ben cok sevinirim.. cunku kiymik demek cok zevkli! yilda kac defa kiymik diyebiliyoruz ki. kiymik."
  • canım ailem'in ilk bölümü yayınlandıktan sonra ilk işi ekşi sözlük'ü okumak olmuş. diziyle ilgili muhteşem şeylerin yazıldığını görünce gurur duymuş. ayrıca daha yaşlı görünmesi için saçına meç yaptırmasını söyleyen kişi uğur yücel'miş. henüz 29 yaşında olmasından sebep, kendisine şebnem diyebilirim sanırım. şebnem ben tek çocuğum. ve hayatımın büyük bölümünde yalnız büyüdüm. ama bilmiyorum ki senin gibi bir ablam olsaydı daha güzel olmaz mıydı? önemli olan ben değilim burda, senin o hissi bana verebilmiş olman. bilmem senin için bir şey ifade eder mi? sonuç itibariyle; iyi ki tanıdık sizleri..
  • bu yaşta bir kadın tatil yöresinde apaçi tokmakçı peşine düştüyse ortada bir problem vardır. kırk yaşında boşanma arifesinde bir grup genç refakatinde donla denize girmek hiçbir genç kızın rüyası değildir.
    kendisini toparlamasını dileriz.
  • kusursuz oyunculuğu, şahane vücut diliyle on numara bir hatun, evet. lakin bir hususa daha değinmeden geçemiyorum: görüp göreceğim seksapeli en yüksek kadınlardan biri kendisi. o nasıl ışıklı bir tendir, nasıl hülyalı bakışlardır, o kadınlığın şanını nasıl hakkıyla taşımaktır... allahın yamuk yumuk mankenlerini güzelden sayanlara "bakın da gözünüz kadın görsün" demek istiyorum. maşşallah kendisine!!!
  • almancı amcanın karısı:a ah ne zahmet ettiniz.
    meliha:zahmet değil,kıymalı börek.

böyle de candır.
  • canım ailem'de izleyince, kenar mahallede oturan, kız kardeşleriyle yaşam çarkları arasında kah gülüp kah ağlayan bir hayatı yaşayıp giden kendi halinde matrak bir kadınken* kameraların karşısına çıkma şansı yakalamış biri olduğunu sandığım, meğerse okumuş etmiş işin eğitimini ve görgüsünü almış, bildiğin usta oyuncu olduğunu görünce şaşırıp kaldığım sanatçı. bu kadar mı inandırıcı olunur, bu kadar mı güzel oynanır kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap